Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Németországban szoktunk...

Németországban szoktunk Karácsonyozni, mivel a család nagyobbik része ott él. A Covid miatt lehet, hogy most majd nem sikerül kijutnunk?

Figyelt kérdés
Esetleg ha kijutunk, ha visszajönnénk, itthon karanténra köteleznek? Más nem jár hasonló cipőben? Mivan azzal a több százezer magyarral, aki az ünnepekre mindig hazajön. Ők is megszívták?
2020. dec. 9. 04:53
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha hazajössz csináltatsz egy tesztet kint, és egyet itthon, aztán szabad vagy, mint a madár. (Persze nem csinálhatsz kb semmit, mert gyakorlatilag minden szórakozási lehetőség zárva van, de legalább maszkban sétálgathatsz nyolcig)
2020. dec. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Én magán repülővel jövök és akkor nem állítanak meg a határnál.
2020. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudtok menni, és ők is hazajöhetnek bizonyos feltételekkel. Viszont Bajorországban egész napos kijárási korlátozás van.
2020. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi se oda se vissza... 2 hete voltam kint osztrák határon személyi, németen meg úgy átjöttem h az smsből vettem észre. Jövőhéten is megyek
2020. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!