Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nálunk Covidos a Jézuska. Van...

Nálunk Covidos a Jézuska. Van még akinél ugyanez a helyzet?

Figyelt kérdés
Anya mondta, hogy idén nem jön a jézuska, mert covidos. Nem lesznek ajándékok a fa alatt...

2020. dec. 24. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Sajnálom. :(

Nálunk nem Covidos. Este jön vacsorázni leendő anyósom, jön a gyerekem apja is, tegnap óta sütök-főzök.

Lányom telefont kap meg társasjátékot, Activyt-t, puzzle-t, mamuszt, páromnak karórát vettem, anyja telefont meg vázát kap, a gyerek apja pedig kávéfőzőt.

Nem lehet, hogy anyagi okok miatt nem lesz most igazi ünnep nálatok?

2020. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk anyagi okok miatt sem fenyőfa sem ajándék nincs...

Sajnos már nem előszőr..,😞

Ha a kirakatban látok fenyőfát percekig tudom bàmúlni mert annyira gyönyörűek... hiányzik!!!!

2020. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Igen, lehet hogy covidos a Jézuska és ezért nem hoz ajándékot idén. De ne légy szomorú, játszhattok, énekelhettek együtt. Elmehetek sétálni este mert ilyenkor a legtöbb helyen fények játékát láthatjátok és közben kitalálhattok történeteket, kiszínezhetitek és kicsit beleélhetitek magatokat. Mire hazaértek másként látjátok a világot és boldogan, álmokkal teli éjszaka vár rátok.

Sajnos a Jézuska betegsége miatt hozzám sem jön, de én majd rád gondolok és remélem ajándék nélkül is boldog vagy.

2020. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Szomorú ilyet olvasni.

Ezért mondom mindig páromnak, gyerekemnek azt, hogy baromi szerencsések vagyunk, örüljünk annak, hogy van igazi karácsonyunk, ne panaszkodjunk, mert ma nagyon sok ember van baromi rossz helyzetben.

2020. dec. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
72%

"Nálunk anyagi okok miatt sem fenyőfa sem ajándék nincs..."

Helyileg merre vagytok, ha pécsi akkor szívesen veszek neked egy fát :)

2020. dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

2-es vagyok... köszönöm , nagyon jól esik ezt olvasni de nagyon messze lakom ...

De már lassan kezdem megszokni ezt a helyzetet mert sajnos nem ez az első ilyen...

2020. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hálát kell adni mindenért. Most hatalmas válság és járvány van. Ezt túl kell élni valahogy. Mégha nem is jön a jézuska, de megvannak a szüleink és szeretet van az megfizethetetlen. Épen egészségesen otthon szeretetben tölteni ilyenkor. A karácsonyi beigli megvolt :).
2020. dec. 24. 17:35
 8/8 anonim válasza:
100%
Nemtudom mi se eresztettünk el én mindent gyártottunk itthon pl narancskarikákat szárítunk hónapok óta , meg tobodozokat festünk meg kavicsokat..papírból készítettünk csomó mindent ajándékokat is ,üdvözlőket:)))szerintem nem kell mindent 10 ezresekért venni sok minden körül vesz a gyerekem imádja , hogy kitalálunk mindent és programozunk.. sütöttünk ajándék sütiket is. Mi megyünk karácsonyozni mindenki ilyeneket kap szerintem nincs ezzel semmi gond , ha nem 20ezres karórát kap a másik :) sőt általában a mi ajándékainkat szeretik a legjobban , mert ez tényleg érték. A gyerekeinktől meg nem sajnáltuk na mindkettő kapott szép nagy ajándékot amire gyűjtögettünk ( pl el is adtam a régi ruháikat és így tovább). Most vettünk egy pici műfenyőt haha , de tavaly úgy csináltuk vállfákból xD én élveztem ugyanúgy meg volt a karácsony <3
2020. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!