Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit kapott karácsonyra?

Ki mit kapott karácsonyra?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
4 puszit,egy lánytól meg az anyjától.Egyenlőre ennyi,asszem nem is lesz már más.És én is hasonlóképp ajándékoztam
2020. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Lenovo laptopot a tanulmányaim egyszerűsítéséhez.
2020. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyával előfizettük egymásnak a másik kedvenc újságát egy évre. Megegyeztünk, hogy ennyi elég.
2020. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Autót
2020. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. dec. 24. 20:46
 6/9 A kérdező kommentje:

De persze jöhetnek még.

😀


Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok.

2020. dec. 24. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Pokrócot, tusfürdőt, testápolót, 2 db schleich ló figurát, nyakláncot, karórát, 3 db könyvet (az egyik stranger thingses😊), és egy My Hero académia Midoriya Izuku figurát 😊😊😘😘


Mindent megkaptam amit csak akartam, de nem vagyok boldog. A nővérem nem kapott olyan dolgokat amiknek örült volna és csalódott volt (még sírt is a szobájában, pedig nem szokott), amiért anyukámnak is bűntudata volt és szomorú volt, apukám azert volt rossz kedvű mert anyukám is, én pedig azért vagyok szomorú mert mindenki az. A húgom elvan magának xd


De most Kevin felvidít:D


Tényleg nem a sok ajándéktól lesz szép a karácsony. Eddig minden évben a nagyszülőkkel és az unokatesókkal karácsonyoztunk, és olyankor akarmilyen ajándekot is kaptam, boldog voltam. (ez most a covid miatt nem lehetséges.)

2020. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

-Ruhákat fél millió Ft értékben

-arany karláncot

-könyvet

-pénzt

Tudom nem sok minden de ez minden amire szükségem volt

Te kérdező , mit kaptál ?

( boldog karácsonyt mindenkinek )

2020. dec. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én egy új iskolatáskát, homokórát, naplót, telefontokot,szőnyeget, parafatáblát meg toffife-t kaptam.

Meg a kutyámnak egy világítós nyakörvet.

2020. dec. 25. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!