Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Akik már 27-én kifogják dobni...

Akik már 27-én kifogják dobni a karácsonyfájukat azokank milyen lelkületük lehet már?

Figyelt kérdés
Tavaly is már láttam jó pár helyen hogy már ki voltak dobva a karácsonyfák (nem egy helyen díszekkel együtt).

2020. dec. 26. 20:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Én ugyan januárban is sajnálom leszedni, de azt megértem, amikor pl. valaki elutazik 27-én két hétre, és hazaérve nem akar tűlevélben gázolni, ill. az is lehet, hogy valami helyi iroda céges karácsonyfáját látod.
2020. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
oké, csak azért ezek a fák néha 8-10-20 ezrek is lehettek pár napja és már holnap az utcára kerülnek... akkor 1) minek vette ha elmegy , 2) mért nem műfenyőt? 3) a cégest meg pláne mért (ott meg amúgy is a műfenyőket preferálják)
2020. dec. 26. 20:25
 3/31 anonim ***** válasza:
71%

És ha 2 héttel később hajigáljod ki akkor mi van?Te jobb ember vagy náluk?

És akik eltüzelik?Azok is rossz emberek?

És akik nem vettek?

És azt a sok fát nem sajnálod amit nem adtak el az árusok?Szerinted mi lesz velük?

2020. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

kár így behisztizni...#3

1. más lehullajtva szárazon kidobni mint frissen

2. azok tüzeljék , felőlem...már az is jobb , mert fellett használva

3. akik nem vettek meg hogy jönnek ide? nyilván nem dobnak ki semmit :D max a kukát

4. a kereskedőknek számolniuk kell, hogy milyen keresletre számíthatnak és ennek tudatában évről évre vállalják a rizikót akik ezzel foglalkoznak. Akik rég óta fenyőket telepítenek e célra azoknak van ksi rutinjuk már, hogy nem fognak 10ezer fenyőt kivnni egy 6 ezres kis falu piacára... HA megmarad az az ő üzleti kockázatuk. de ez nem is a kérdésem tárgya volt amin így felháborodtál...

2020. dec. 26. 20:55
 5/31 A kérdező kommentje:
csak, hogy világos legyen: nem arról van szó, hogy húsvétig bent kéne maradjon a csupasz áganak is, hanem arról, h vannak akik már a többezres fenyűjüket frissen utcára hajítják...aki nem is engedhette meg magának h vegyen azt sajnálom , bár elképzelhető hogy egyes önkrományzatok időseknek rászorulóknak , helyi lakosoknak valamilyen módon segítették őket fenyőhöz jutni , ha más nem pár ághoz azért hozzá lehet jutni jutányos áron, 23-24 felé meg akciósan...
2020. dec. 26. 20:59
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Még mindig nem értem.Más emberek zsebében kutakodsz.De végül is mindenki azt csinál amit akar.Te is meg a 27.-én fát kidobálók is.
2020. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
ez nem zsebturkálás, félreérted (de lehet hogy direkt). Az értelme nem világos. Az meg hogy azt csinál mindenki amit akar az egy bizonyos határig igaz. Engem ennek a jelenségnek a megmagyarázhatatlansága dühít, vagy vet fel kérdéseket.
2020. dec. 26. 21:08
 8/31 anonim ***** válasza:
71%
Ok.És akkor mi lenne a helyes eljárás?
2020. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Én már ma is láttam kuka mellé kidobott fát. Nagyon siethettek vele, mert maradt rajta egy szaloncukor is. Finom, zselés volt ráadásul.
2020. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
Mi már kidobtuk, mert elutazunk, de poénból rajta hagytam egy zselés szaloncukrot, amit végighúztam a kutyám seggén, aztán visszacsomagoltam.
2020. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!