Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Panelban karácsonyfát ki...

Panelban karácsonyfát ki lehet dobni az ablakon?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Sőt, ki kell!
2021. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak ha parkoló autó van ott vagy arra jár valaki.
2021. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ugye tudod, hogy meghal az akire ráesik? Ha kocsit tesz tönkre azt kifizeted.
2021. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Lehet csak nem illik. Fentebb írták miért.
2021. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mekkora a karácsonyfád, nekünk még mindig áll és még fog is és elég magas, illetve terebélyes, a plafonig felér, szóval, olyan 3 m. körüli. De neked, ettől még lehet egy pár fenyőág vagy egy kis negyed méteres, bokáig érő cserje (bár, az nem tudom, miért nem tudnád levinni, sőt, általában a fenyőt miért nem tudnád levinni kézben, ha fel, feltudtad). Bár, mi nem panelban élünk, de, ha a mi fenyőnket ledobnának, egy pár emelet magasról (nem kell nagy fizikai tudás, ahhoz, hogy meg tudjuk állapítani, hogy a szabadesés, az gyorsul) és ráesne valakire, az nagyon nagy valószínűséggel meghalna vagy nagyon súlyos sérüléseket szenvedne. Ha egy autóra vagy bármi ilyesmire, az is tropára törne, de úgy, hogy szinte már olcsóbb lenne helyette újat venni, szóval akkor kinyithatnád a bukszádat. Szerintem inkább gyorskötözővel, kötözd össze, úgy, hogy az ágak felfele mutassanak és a hónod alá csapva, lazán leviheted. Ami kicsit macerásabb talán, de inkább ez, mint kidobd, a fent említett kockázatokkal az ablakon, hogy levágod, az ágait és kukás zsákban leviszed, majd a törzsét is.
2021. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom inkabb levittem😊
2021. jan. 7. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Ez csak akkor férhet bele, ha földszinten/magasföldszinten laksz, az ablak alatt nincs éppen parkoló autó és járókelő.

Amúgy nem.

2021. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted!
2021. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Kár, hogy nem az volt a kérdés, hogy "Kikúrhatom a franciaágyat a 20. emeleti ablakból?"
2021. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!