Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek az jó karácsonyi...

Szerintetek az jó karácsonyi ajándék egy férfinak?

Figyelt kérdés
A páromról lenne szó, 20 éves. Feltennék neki a lakásban egy adventi kalendáriumot, amig én csináltam, és minden reggel meglepném valami édességel. Karácsonyra pedig kapna egy övet (egy öve van és az már eleg régi, nincs túl jó állapotban), egy sálat és sütnék valamit (valószínűleg mézes kalácsot). Ez így nem kevés? A ruhákat nyilván az ő ízlésének megfelelően választanám ki.

2021. okt. 12. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

Ősz közepe van, múlt hónapban még vénasszonyok nyara volt, még a mindenszentek sem jött el. Minek kell már most kitalálni? Bírom, hogy azt hiszem az Alza már most el kezdte reklámozni karácsony címszóval a termékeit. Ki az, aki már most megveszi? Ha most megvenném, meg is porosodna karácsonyra! Sőt, ha olyan termék, akkor ki is jöhetne addigra belőle egy újabb verzió.


Egyébként szerintem nem az érték a lényeg, ezek jónak tűnnek, te ismered, ha van valami vagy vannak valamik, amire még vágyik, akkor még azt is. Jézusnak is, ahonnan a hagyomány ered, a pásztorok szegényes dolgokat vittek, de azok szívből jöttek. Ezért sem szeretem a fogyasztói társadalom ünnepeit.

2021. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem kevés. Jó. Az adventi kalendárium és a saját sütés igazán kedves.
2021. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Véleményt kérdeztek, én le is írtam. Reagálás: 0%-ban hasznos a válaszod.


Imádom a GYK ezen jellegzetességeit... Objektíven igazolt válasz van rá?


Leírom még egyszer, elég, ha van valami személyes és tudod hogy szeretné, akkor esetleg még azt. Nem tudom mi ebben az olyan baromi haszontalan.

2021. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 nem én pontpoztalak le, de a kérdés így szól: "Szerintetek az jó karácsonyi ajándék egy férfinak?", nem pedig úgy, hogy "Szerintetek mikortól jó ötlet gondolkodni karácsonyi ajándékon? Baj hogy nekem már októberben eszembe jutott valami?" Ennek fényében pedig az első válaszod teljesen fölösleges, a 3ban sikerült válaszolnod a feltett kérdésre, azt felpontoztam. :)
2021. okt. 12. 22:15
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a saját készítésű ajándékok ezerszer többet érnek, mint az agyonakciózott szétreklámozott cuccok.

Jó lesz így, ez az ajándékcsomag neki, jól kitaláltad.

Én is hasonló egyedi ajándékokat gyártok, horgolok, meg most az új divat a gyöngyfestéssel készült kép 😊🌲

2021. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
81%
Szerintem ez egy nagyon kedves ajándék. Az ilyen egyedi készítésű dolgokra mindig jó szívvel gondol vissza az ember, örök emlék marad.
2021. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Én örülnék neki.
2021. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%

Nyers leszek, de,: fsz tudja. Egy férfinak, akit nem is ismerek... Nem tudom.


Ha amúgy szereti az adventi időszakot és az édességeket, akkor igen, jó.


De sálat meg övet... Könyörgöm, olyan személytelen, sablonos, unalmas... Bárhol, bármelyiket megveheti magának. Találj ki ezek helyett mást.

2021. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 fura... a hasznos ajándékkal az a baj hogy személytelen meg unalmas. De olvastam itt egy lányt aki emlékbefőttet akart adni a barátjának, őt meg mindenki leszólta hogy felesleges és semmit nem tud csinálni vele.
2021. okt. 13. 17:13
 10/17 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, nem baj hogy 8 így vélekedik csak nem tudom mi lenne akkor jó ajándék, ha a hasznos személytelen mert bármikor megveheti, a romantikus meg hasznotalan mert nem tud vele mit csinálni.
2021. okt. 13. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!