Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Eddig mi keserítette meg...

Eddig mi keserítette meg legjobban a karácsonyotokat? Mi történt? Haláleset, megcsalás, ami karácsonykor derült ki?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 10:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

2010-ben,Karácsony előtt pár nappal meghalt dédanyám. Hirtelen távozott, mint utólag kiderült, végelgyengülés miatt.


2017-ben a szüleim válása keserítette meg a Karácsonyt. 2018 decemberében pedig a nagyapám halt meg. Alzheimer-kóros volt. :(

2021. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden karácsonykor beteg leszek. Egyik évben tályog volt a foggyökér alatt, így a fogfájés garantált volt. Volt olyan amikor durva fülfájásom volt. 2 éve pont karácsonykor lettem 33 évesen bárányhímlős.
2021. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyik évben egy jó barátnőm belehalt a rákba, és pont dec. 23-án temettük el. Nekem sem volt vidám az a karácsonyom, a családjáéba bele sem merek gondolni.
2021. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
A mi családunkból hárman is karácsony környékén haltak meg, ez karácsony előtt mindig eszembe jut.
2021. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Apám berúgott, mindenkivel órákig ordibált, majd délután 4 körül lefeküdt aludni. Onnantól kezdve nem hogy ajándékozás meg vacsora nem volt, de nagyon megszólalni sem lehetett, nehogy felébredjen. Egész este sírtam, annyira rossz emlék, hogy azóta se szeretem a karácsonyt, pedig már közel felnőtt voltam, nem kisgyerek.
2021. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hú, az 5. válaszáról eszembe jutott az utolsó karácsony, amit az apámmal töltöttem halála előtt pár hónappal. Akkor már beteg volt, de épp javulóban, és minden jel arra mutatott, hogy hamarosan felépül. Ő viszont depressziós lett a betegeskedés miatt, és szenteste is kivonta magát mindenből. Nem volt hajlandó a fát felállítani pl., pedig képes lett volna rá fájdalom nélkül, nehezebb dolgokat is megmozgatott. Nem főzte meg azt az ételt sem, amit mindig szokott, és végül az ajándékozás elől bezárkózott a hálóba. Mi anyámmal kint sírtunk a konyhában, tesóm a szobájába menekült. Szörnyű utolsó karácsony volt.
2021. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
17 éve nincs karácsony nálunk. 17 évvel ezelőtt ( dec 24-én ) apummal épp a fenyőfát faragtuk , jobban mondva én a középső lány maradtam otthon apuval, mert anyu, bátyám, és a húgom még elmentek vásárolni pár dolgot. De soha többé nem jöttek haza. Helyettük 2 rendőr jött, hogy elmondják autóbaleset történt, mindhárman meghaltak. Azóta sem hevertük ki. Karácsony nekem nem ünnep. Férjhez mentem, de soha nem vállaltam gyereket. Férjem megérti, és ő sem ragaszkodik a karácsonyi felhajtáshoz, ő az alkoholista szülei miatt nem. Ezért sem okoz gondot, hogy karácsonykor is dolgozzunk. Apum sajon 3 évvel ezelőtt meghalt, de ő sem tartotta soha a karácsonyt attól a naptól kezdve
2021. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
7-es nagyon nagyon sajnálom. Fogadd őszinte részvétemet.
2021. okt. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
7# Ez nagyon szomorú. Elolvastam és egyszerűen nem tudok mit kezdeni a gondolattal, elszomorít nagyon. Nem tudom mit kell mondani ilyenkor, de tényleg sajnálom! :(
2021. okt. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszoló, erre tényleg nem találok szavakat, fogadd őszinte részvétem! :'(
2021. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!