Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol tudok karácsonyfa díszeket...

Hol tudok karácsonyfa díszeket venni? Arany-piros lenne a legjobb, de ha fehér-ezüst-arany az sem baj. Legjobb lenne rendelni. Elfogadható ár legyen

Figyelt kérdés

2021. nov. 13. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve Ikeában vettem szépeket
2021. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb bárhol. Tescotol a piacig, a kinaikon át
2021. nov. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Netről rendelni? Beírod a google ba mit szeretnél, mondjuk karácsonyfadísz. Feldob elég sok boltot. Megnézed a kínálatukat, aztán ami tetszik megrendeled.
2021. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 elég sok netes oldallal be lehet fürödni... tapasztalat
2021. nov. 14. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az Obiban vettünk két éve. Mindenhol ezeket a csillámporosakat árulták, amire csak ránézel és hónapokig mosod magadról a csillámot, ezek viszont sima egyszerű, egyszínű, matt/fényes gömbök. Volt jópár szín, arany, piros és ezüst biztosan és talán 400 forint volt a 8 darab.
2021. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte már a zöldséges is árul...
2021. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Obi és Auchan volt az, ahol online találtam, az Auchanos jobban megfogott, viszont a mi megyénkbe nem szállítanak. Nem tudom, hogy lesz így... 1 órára vagyunk a legközelebbi Auchan is.
2021. nov. 15. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!