Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehetne adni Karácsonyra...

Mit lehetne adni Karácsonyra a kar törött apukámnak?

Figyelt kérdés
Édesapám egy pár hete csúnya munkahelyi balesetet szenvedett. Leesett egy tetőről és az egyik felkarcsontja nyíltan tört, illetve ezen a kezén még a könyöke is szilánkosra tört. A másik könyöke pedig kificamodott. Karácsonyra szeretnék neki valami olyat adni ami hasznos lehet neki az elkövetkezendő fél éves lábadozási időszakban és még utána is. Valakinek esetleg lenne valami jó ötlete?

2021. nov. 14. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Te ismered apukádat, hogy miket kedvel, vagy mi az érdeklődési köre.

Azt sem tisztáztuk, hogy valami szórakoztató dolgot akarsz, vagy valami használati tárgyat.

Bár szerintem egy kartörés (volt eltörve a karom) nem zárja ki a világból, legfeljebb addig nem baseball-ozik.

De bowlingozni tudna, az csak egykezes.

2021. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
1: a másik kificamodott...
2021. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

a gyógytornához cuccokat otthonra?

vagy valami kütyüre gondoltál?

karácsony több mint egy hónap. gipsz mikor kerül le?

2021. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Én ezt elengedném a helyedben. Mármint, NEM a JELENLEGI helyzete alapján adnék neki ajándékot, hanem abból indulnék ki, hogy mit szeret. Én szenvedtem bokatörést május elején, június 2-án van a szülinapom, de nagyon nem örültem volna, ha akkortájt kapok - AJÁNDÉKKÉNT - egy mankót.

Nem.

Az ajándék az olyan dolog legyen, aminek a szerencsétlen helyzetétől FÜGGETLENÜL tud örülni. Ha ez egy Netflix, vagy egy HBO Go, akkor az, ha egy pecabot, akkor az, ha egy Xbox, akkor az. (Persze, mindenkor figyelembe véve az anyagiakat.)


Nekem pl. nem kellene egy Xbox úgy, hogy utána tudom, hogy akitől kaptam, az egy fél évig kenyéren és vízen él, mert nem telik neki többre.

2021. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Én se akarnék ilyen ajándékot.

Ez egészségügy, probléma, ne erre legyen ajandekozva húzodzkodó gyógytornához, az alap. Kellék.


Akkor könyvek, mert tévé uncsi tud lenni, és gépen se tud játszani ember így nagyon...

2021. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább olyasminek örülnék, ami eltereli a figyelmemet. Pl elektromos könyvolvasó feltöltött könyvekkel, hogy ne kelljen lapozni, kis rádió, MP3 lejátszó, ha van DVD vagy blu Ray lejátszótok és nem laptopról néz filmet, akkor filmeket.
2021. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Gyógytorna vagy fizikoterápia bérletet adnék neki. Biztos sajnálja a pénzt rá vagy nem telik neki most, pedig anélkül évekig is elhúzódhat a felépülés!
2021. nov. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jah. Amugy írnak fel szakrendelésen, de ebben a helyzetben allt mar le a rehab.

De...

2021. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A gyógytornát igazából megoldom neki otthonról, ezt tanulom végülis már pár éve. Valami olyanra gondoltam amit most is tudna használni és a felépülése után is hasznos lehet.
2021. nov. 15. 11:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja hogy értesz hozzá! Akkor bármi jó lehet, aminek örülne! Hajnyíró, telefontok, édesség, bor, ruhák, akár valami játék, lámpa, szemüvegtok.. sajnos nem ismerjük, így nem tudok jobbat!
2021. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!