Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot vennétek egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 05:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Parfümöt, könyvet.
2021. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a 16 éves lánytól függ, mit szeret csinálni? Mi érdekli? Milyen kapcsolatban állsz vele?

Nem lehet általánositani, az teljesen szubjektív, hogy ki minek őrülne.

2021. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Barátnőmről van szó. Igazából nem tudom mit vegyek neki. Már kapott tőlem két plüsst, amit szeret is, meg velük alszik, de igazából semmi jó otletem nincs. Első kozos karácsonyunk.

Úgy nőttem fel, hogy sosem kaptam ajándékot senkitől és igazából nem is igényeltem soha. Így nem tudom, hogy mit vehetnék.

Megkérdeztem tőle, hogy ő minek orülne, annyit mondott, hogy legyen szép. De igazából nem tudom mi legyen. Nyakláncot nem szeretnék, mert igazából néhány veszekedés után sajnos volt hogy szét basztam az ajándékait, vagy is mikor behülyült és dobott a semmibe. Ezért olyant nem akarok, amit már kaptam tőle. :/

2021. dec. 6. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:

5 És mi a garancia, hogy most nem fogod szétb*szni az ajándékait? :)

Mondjuk egy egyedi logós bögre vagy póló esetleg.

2021. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Valami közös fényképes cucc? Ha jól értem párkapcsolatban vagytok ezért én biztos valami közös fotós/emlékes dolgot vennék/csináltatnék. A lányok szeretik az ilyet :)


Esetleg valami 4d mozijegy közösen? Vagy élmény közösen elmenni valamerre és a jegyet megvenni?


Vagy ami kicsit uncsibb de a lányok szeretik: gyertya, fürdőbomba,parfüm

2021. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Óvszert. És vigye magával minden buliba, ha nem akar 2 csíkot látni a terhességi tesztjén.
2021. dec. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem jár bulizni.
2021. dec. 8. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!