Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Páromnak valami apróság?

Páromnak valami apróság?

Figyelt kérdés
Hú, tudom, hogy ezekkel rengeteg minden ki lesz húzva, de hátha valakinek van ötlete így is. Páromnak már vettem ajándékot (sör válogatás), de tud róla és én nagyon szeretnék meglepetést okozni. Ami mi van húzva, az az ékszer, ruha és ehető dolgok (ezeket már mind kilőttem év közben egyéb eseményekkor). Tudom, hogy nem az ajándék a lényeg, de ez az első év, hogy saját fizetésem van és igenis szeretnék most költeni a szeretteimre. Mivel a nagyobb ajándék a sör válogatás, valami apróbb dolgot szeretnék még mellé. 23 éves férfi, imádja az autókat és motorokat kívül belül (évekig műhelyben dolgozott), szereti a filmeket, sorozatokat, számítógépes játékokat, kirándulást, különleges italokat. De akár bármi általános ötlet is jó lenne, ami mondjuk mindenkire illik. Köszönöm szépen!
2021. dec. 13. 13:06
 1/3 anonim válasza:
Egy laza pipa?
2021. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na, erre nem gondoltam, de most viccen kívül....Annyit emlegette az elmúlt hónapokban poénból, hogy szivar és pipa így meg úgy, hogy ez nem is rossz ötlet :D Köszönöm!
2021. dec. 13. 22:23
 3/3 anonim válasza:
Szívesen😂😂
2021. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!