Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Dél óta úgy bezabáltam (halász...

Dél óta úgy bezabáltam (halászléra libamáj, arra pörkölt meg egy kis tőti pápi, lajcsi szelet stb és szétpuffadok és nagyon fáj a pocim , de még ma ennem kell nőméknál is, valami tipp, hogy ne fájjon ne puffadjon a poci?

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem tanulj meg határt szabni, ezt még olvasni is sok, bocs, de el is hánynám magam:(

Amúgy van egy jó cucc, Iberogast, 1 dl vízbe 20 csepp (és utána ne zabálj annyit.)

2021. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
adná nagyon ez a tabletta, reklámba is láttam, hogy jó lenne , de jelenleg nincs itthon , valami háziasabb praktika kéne ide ha ismer ilyet vk
2021. dec. 24. 19:45
 3/4 anonim válasza:
94%
Dugd le az ujjad. Egyébként elképesztően primitív dolognak tartom ezt a kötelező zabálást. Annyit egyen mindenki, amennyi JÓLesik.
2021. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jól esett amikor ettem , az a baj, hogy jó étvágyam van....még most is kívánja a szám a sült pulykát, de a szervezetem nem engedi egyszerűen...
2021. dec. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!