Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek az osztálytársamnak...

Mit vegyek az osztálytársamnak ajándéknak?(osztálykarácsony lesz) Fiú 16 éves Meg szeretném lepni valami különleges ajándékkal mert jófej, bírom csak nincs ötletem mi legyen az.. Szereti az órákat,kocsikat nyílván.. parfümöket, kutyákat,sütiket>>

Figyelt kérdés

Filmeket (akció/horror)

Gondoltam valami olyasmire hogy ilyen élmény ajándék pl. egy mozijegy vagy egy nem tudom fürdő belépő vagy ilyesmi... Csak ez azért veszelyes mert ki tudja hogy nincs e programja arra a napra már stb... Szoval mi legyen szerintetek?


2022. nov. 27. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Akármi is lesz az tegyél mellé egy saját készítésű kupont 3 db nagy ölelésről, ami a tanév során vészhelyzet esetén felhasználható. :)
2022. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jujj ez aranyos nagyon😊

Csak az a baj hogy egyébként is megszoktuk ölelni egymást

2022. nov. 27. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha élményajándék-utalványt, mozijegy-utalványt veszel, ott nincs olyan, hogy "arra a napra"...

Az egy adott ideig érvényes, pl. 2023 végéig. Neki kell egyeztetni, hogy melyik nap megy. Szóval ez ne tartson vissza.

Én tavaly kaptam olyan utalványt, amivel lehetett menni arra a buszra, ami Budapesten visz körbe várost nézni, majd egyszer csak bemegy a Dunába a BUSZ, és hajózik is egyet. Nekem fantasztikus élmény volt! riverride.hu, nézd meg

2022. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi
2022. nov. 27. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél neki 3D LED lámpát ha más ötleted nem lesz. Rengeteg fajta van és elég hangulatos is
2022. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!