Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 11 és 15 éves fiúknak karácson...

11 és 15 éves fiúknak karácsonyi ajándék ötletek, amik nem elektromos kütyük?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:

lego

olyna komolyabb

[link]

mondjuk egy ilyet szivesen venne bármelyik.

de a technikböl szerintem mindegy melyik, amik 11-12 éves kor felett vannak egy felnöttnek is nagyélmény.


aztán ismerni kellene, pl sport szerek, korcsoja, sídolgok, vagy más sporthoz kötödö.


aztán ruha vagy ékszer.


vagy könyv vagy cd.


egy halom dolog van de ismerni kell hozzá a gyereket.

2011. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
egy 15 éves már nagyon nem legózik... akkor már inkább dezodort díszdobozban...
2011. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
mellesleg az a legó buldózer 350 euró, szerintem nem surmósságból nem vesz elektromos kütyüt.
2011. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A kérdésedből nem derül ki, hogy szülő vagy-e vagy nem.


Dezodor díszdobozban tényleg jó.

Hasonlóan jó ajándék lehet még póló, pulóver. Ha szülő vagy, vagy gyakran találkoztok, ismered a méreteit, és a stílust amit kedvel.


Adhatsz neki vásárlási utalványt, például bevásárlóközponthoz, abból ott és azt vesz, ahol és amit akar.

2011. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 treffhetes válasza:
61%

"egy 15 éves már nagyon nem legózik"?!!! a lego az tipikusan az a dolog, amiből nem lehet kinőni. ha valakinek sikerül, akkor soha nem is volt "belenőve"

viszont a dezodor díszdobozban az viszont pont olyan semmiértelmesötletemnemvolt-ajándék

könyvet akkor, ha szeret olvasni (akkor viszont nyugodtan, én pl. volt, hogy összesen az egész rokonságtól 4 könyvet kaptam, de egy se maradt téliszünet utánra)

zene/film/játék CD/DVD szintén jó

ruha - nálunk ez sose volt szokás, úgyhogy nekem nem ez az első ami beugrik, de egyébként teljesen jó (bár valószínűleg mind a ketten növésben vannak, szóval inkább olyan dolgok, amik kevésbé érzékenyek az ilyesmire, pl. öv, sapka, sál, egyebek)

ékszer - 15 évesen már simán, 11-nek szerintem még nem nagyon kell (de ha akar, végülis miért ne)

ha van valami hobbijuk, ahhoz felszerelések

valami "személyreszóló" - így konkrétan nem meghatározható, az ésszerűség határain belül bármi, amit nagyon szeretnének

2011. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A tesom 11 es 13 eves fiu mellesleg es en mindkettonek ilyen modelleket fogok venni megint, az egyiknek repulot, a masiknak pedig kamiont vagy hajot. :) Nekik ez nagyon tetszik, csak a vegen az egesz szobabol porfogo kiallitast csinalnak. :) Nalunk van ilyen 5 euroert is, de kb 200ert is. A nagysagtol fugg.
2011. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Piert válasza:

Szerintem is ideális lehet a könyv. Én például a Szeptimusz sorozatot ajánlom Angie Sage-től. Idősebb fejjel is nagyon élveztem és szerintem ennek a korosztálynak pont ideális. Vagy esetleg ha van valamelyiküknek valamilyen tudományosabb érdeklődése, egy könnyedebb hangvételű, a témába vágó könyvet is vehetsz nekik.

Meg persze ahogy azt már mondták előttem is, a legó se elhanyagolható :). Ha jól tudom kaphatók "ömlesztett" készletek, így a gyereknek szabad utat adnak az építésben.

2011. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Újság előfizetése. Láttam, melyik újságokat kérik néha a gyerekeim, ill. mire költik a zsebpénzüket, így karácsonyra fél- vagy 1 éves előfizetéssel leptük meg őket. Jó dolog volt, mert igazából hosszabb időn keresztül kapta...

Focilabda, korcsolya, görkori, gördeszka?

2011. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

irass velük egy listát (sztem jópofa)és onnan válassz vmit


biztos nem fogják azt írni hogy ház,kocsi...sőt inkább megtudod milyen cd szeretnek...

2012. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!