Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak anyának?

Mit adjak anyának?

Figyelt kérdés

Anya most 43 éves, én pedig 12(L). Szeretnék neki valami szépet adni, de nem tudom hogy mit. Lehet olyan amit én csinálok, lehet bolti, de az ne túl drága( max.7-8000Ft.)

Légyszi segítsetek ötletekkel.


2011. nov. 15. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
karácsonyra?:)
2011. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

amit te csinálsz az csak a port fogja, ne haragudj csak őszinteségből mondom.

vegyél neki parfümöt, vagy valamit ami kapcsolódik a hobbijához ha szereti vagy egy szép bögrét

2011. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha még szezon előtt veszek vmit, az lehet, h úgy olcsóbb. Igazad lehet...parfűm az jó lenne, de abból már elég sok van neki. Szeret kertészkedni( most télen nem:)) és szereti a virágokat. Szeret a konyhában tevékenykedni. Köszi a válaszokat, de írjatok még légyszi!:)
2011. nov. 16. 16:30
 4/7 A kérdező kommentje:
A bögre az jó lehet, ha találok valami szépet:)Köszi:)
2011. nov. 16. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem ne készíts, hanem vegyél valamit.

a másodiknak igaza van:)

öö anyukád sminkeli magát? mert valami jó szemspirál szájfény körömlakk.. én ezeket szoktam neki venni:)

2011. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

lehet csináltatni olyat bögrére, hogy azt a képet teszik rá amit te akarsz pl viszel pendrivon egy fényképet vagy elküldöd emailba és azt rakják rá.

nem tudom hol de asszem vaterán is van ilyen

2011. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. nov. 21. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!