Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak nekik? Már vannak...

:) :) :) kérdése:

Mit adjak nekik? Már vannak amugy ötleteim, de ti mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

Anyunak és apunak ugy gondoltam hogy egybe adom az ájándékot:arra gondoltam hogy keresnék egy képet kiváfnám kör alakura és egy régi órába beraknám hátlapnak és akkor lenne egy egyedi óra :)+ egy hőmérőt mert a régi eltört :D

Tesómnak:még nemtudom.18F hát igazából fogalmam nincs mit adjak neki szeret szerelni eletkroteknikusi szakon van szaksuliba,szret gyurni is..de semmi ötletem.

Egyik mama:drótfára gondoltam,ilyenre : [link]

A másik mama: virágcserepet gondoltam dekupázzolással meg esetleg virág belé..vagy pedig neki is drótfa

Nagyapa:??? szereti az édességet..többet nemnagyon tudok mondani.

Uncsitesóm:neki egy társast gondoltam(karácsonyi) amit én készitettem és már megvan de aztán átgondoltam,és inkább mese cd-t irok azokkal a mesékkel amit szeretne.

Legjobb barátnőm:nincs ötletem :( 13L és ilyen csajos csaj és ő nem hiszem h szeretné a kézzel készitett ajándékot meg neki am is venni szeretnék valamit

Barátnőim:van több barátnőm akikkel nagyon nagyon jóba vagyok és nemtudom hogy mit adjak nekik ötletem sincs.

Szerintetek mit adjak Lb-mnek,barátnőimnek,tesómank,nagyapának?és mit gondoltok azokról amiket kitaláltam?

U.i:bocsi a hiábákért :)


2011. nov. 16. 14:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és szerintetek a karácsonyi társast kinek adjam és mikorra?(karácsony,mikulás)mert ha már megvan oda szeretném adni valakinek :)
2011. nov. 16. 14:08
 2/7 anonim ***** válasza:
fíha! :) jó otleteid vannak. emígy én a homerot a szuleidnek nem ajánlom karácsonyra :(, nagyapádnak szerintem készíthetnél mézeskalácsházat :D (egeszen jo receptek vannak a neten), a nagyiaidnak jo otlet a drótfa (azt hiszem szerencsét is hoz) a tesodnak,, valami modellt egy repulorol vagy valami ilyesmi :)..... uncsitesodnak szerintem iykább azt a sajít készítésdű társasjátékot adnám :).. a legjobb baridnak fogalmam sincs, ahogy a tobbi barátnoidnek sem,, de talán a barátságkarkoto lenne a legjobb, (igaz, hogy azt nem csak egyszer adják egymásnak..)de ez lehetne egy kulonleges karkoto,, esetleg ha tudsz gyongyokkel fuzni, akkor esetleg ilyet készíthetnél (ha tudsz):) [link] ja és a neten találsz ilyen mintákat is, és esetleg belevésheted a barátnod nevét is.. a tobbi barátnodnek nem tudom.. ORULOK HOGY SEGÍTHETTEM!!! :) :) :)
2011. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
emígy nem úgy gondoltam hogy belevésni, hanem így: [link] - nem hiszem hogy tudsz iylet csinálni, de ha beírod a google-ba, hogy "gyöngyszövés" akkor biztos kidobja a technikáját (emígy csak cérna, gyongy és az a szatyorforma kell hozzá)
2011. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Amit elsőnek mutattál kép második, az nem gyöngyszövés hanem csomózás. Amit másodjára linkelté, az már szövés. Egyébként a gyöngyszövés nem nagy dolog, kell hozzá karton, cérna, nagyon vékony damil és vékony tű. Meg gyöngy :D

Én unokatesódnak a társast adnám.

Nagypapának vagy csinálnék karácsonyi csokit.lehet venni kifejezetten karácsonyi szilikon formát, felolvasztod a normális táblás csokit és beleöntöd ebbe a formába. Aztán ha megdermedt kivezsed belőle. Bele egy celofánba és kész is. Vagy mézeskalács, de abból mindenkinek süthetsz. Vagy az IKEA-ban van ilyen csináld magad mézeskalács ház, összeragaszgatod, neked csak dekorálni kell.

Tesó: valami autó modell amit össze tud szerelni (bár ezek elég húzos áron vannak).

LB: finom parfüm vagy valami bohókás plüss. Esetleg meleg zokni és egy finom csoki.

2011. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
meleg zokni karácsonyra..hát nem is tudom,, meg csoki
2011. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én zoknit adtam a hugomnak karácsonyra mert folyton panaszkodott, hogy este fázik a lába. Neki tetszett. De ha jobbat tudsz, szívesen olvasom az ötleteid :)
2011. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát a tesómnak nem vagyok biztos benne hogy tetszene az ilyesmi..na de még meglátjuk.

Akkor uncsitesómnak marad a társas és mese cd-t kap szülinpajára mivel az meg dec. 18.án lesz :)

A karkötő nem rossz ötlet csak lehet nem lessz annyi türelmem megcsinálni 7-et :D esetleg valami más?

Lb:Parfümje van sajnos vagy 3 ugyhogy azt nem vennék.

Nagyapa:először ugy gondoltam hogy az ajéndék mellé mindenkinek csinálnék bonbont de akkkor maradok annál hogy csak nagyapának csinálok :) meg esetleg még nagynéméknek ,keresztanyuéknak,de ezt még nemtudom.Zoknit nem hiszem hogy vezsek :D Mindenesetre köszönöm a válaszokat,ötletesek :)De azér irhattok még:)

2011. nov. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!