Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adsz szeretteidnek karácso...

Mit adsz szeretteidnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én anyukámnak falinaptárat, apukámnak rejtvényújságot egy minőségi csokival, a húgomnak is falinaptárat készítek, mésik huginak krémeket adok és öcsinek kifestőt. :) Barátosnőim plüssállatkákat kapnak. :)

Remélem, nincs tele a hócipőtök ezekkel a kérdésekkel, akit nem érdekel, ne válaszoljon, mert nem szeretem az utálkozós kérdéseket. :) Tényleg kiváncsi lennék, Ti mivel ajándékozzátok meg a szeretteiteket. :))


2011. nov. 16. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én inkább vmi hasznosat akarok a családnak amit mindenki használhat egész évben... pl gondolhatnánk turmixgépre, de az már van így még nem tudom mi lesz.


ha igazán jót akarnék adni akkor egy oríték pénz lenne, mivel abból sosem elég :)

2011. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem utálkozásból írom, hanem azért mert ez a valóság. Nem adok senkinek semmit. Ha jól emlékszem még soha nem is adtam, senkinek semmit, semmilyen alkalomból. :D Asszem én vagy a gonosz Gru abból a meséből. xD
2011. nov. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én szerencsére még gyerek vagyok úgyhogy valami kis ajándékot. egy fára való angyalkát, kis virágot, fülbevalót ilyeneket :)
2011. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még nem gondolkodtam rajta.
2011. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Anyunak kozmetikumot és egy könyvtartót. Apunak könyvet és aszalt gyümölcsöt, öcsémnek kardigánt. Barátnőmnek könyvet és különleges csokit. Fogadott hugom pedig csoki fondüt kap.
2011. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Apa beleteszi a könyvet anya könyvtartójába?
2011. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jajj de viccesek vagyunk :)
2011. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyunak: könyvet és szoba mérleget. A párjának: úti könyvet arról a heyről, ahol nem rég volt és időjárás állomást. Nagyszülőknek: pálinka, kávé, és ehhez hasonlók, csoki stb.
2011. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Apunak meg anyunak egy egy 10 ezer forintos párnát. Egy 20 ezer forintos tányérkészletet.
2011. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Apának rejtvényes könyvet veszek, tesómnak is valami könyvet. A másik tesóm egy téli pizsamát kap tőlem. A barátom sálat és egy új pénztárcát, anya pedig egy konyhai aprítógépet. A barátnőmnek pedig bizsu ékszert és sk. szalvétatechnikás teatartót fogok ajándékozni. Barátom családjának pedig ilyen kis nassolós ajándékcsomagot adok.


További sk. ajándékaim: képeslapok, habkarika és mézeskalács szép dobozban, amihez kedvem lesz esetleg házi készítésű aszalt gyümölcs, vagy valamilyen dísz, ja és az organza virág kitűzők és hajbavalók.

2011. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!