Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek miket adjak neki (k)?

Szerintetek miket adjak neki (k)?

Figyelt kérdés

Két csoportra van osztva az egész nálam, pontosabban 3.... az első ilyen közeli barátok, nekik tudom hogy miket a második olyanok, akiket ismerek és néha dumálunk, de nem olyan nagyon közeliek... nekik szeretnék valamit, ami nem kerül olyan sokba, mert összesen valami 15-20 ember van ilyen... :D egy tábla csoki meg túl kevés.... gondoltam arra hogy ilyen celofán zacskókba ( [link] csak ennél díszesebb) rakok 1-1 személyesebb dolgot, 1 valami olcsóbb mikulás figurát (aminek az ízét előre lecsekkolom mert ciki olyat adni ami ilyen 7 FT-os és eléggé "érdekes" íze van) meg alá valami színes, de olcsóbb cukorkákat és talán még egy-egy plüss valamit (szüleim cégénél egy csomó megmaradt és akkor azokat felhasználom)... az úgy jó lesz? vagy van más összeállítás ami szerintetek jobb lenne??? ilyen 14-15-16 éveseknek kéne... főleg lányoknak, fiúknál persze nem plüssfigurát adok, hanem valami mást... :D


a harmadik csoport egy egyszemélyes... valamennyire tetszik nekem az a fiú és szeretnék neki adni valamit... de olyat hogy még ne derüljön ki belőle hogy tetszik nekem.... de azért a jóbarátinál ne legyen alacsonyabb, sőt ha lehet akkor annál egy kicsit magasabb szinten álljon...és ez se legyen olyan drága ha lehet... neki vajon mit adjak??? ő 18 éves.


Előre is köszönöm!

14/L


2011. nov. 19. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Adj nekik Dörmi kismackót,14 évestől nem hiszem,hogy többezer Ft-os dolgot várnának el... Ez amúgy is csak ilyen képletes dolog.

A srácnak meg csinálj valamit a saját kezeddel,és adj neki a szaloncukrotokból,na meg 1 puszit.:))

2011. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gondoltam arra hogy ilyen "térképes" poháralátét de olyan sablanosnak tűnik... :D a puszit meg azért nem... :D ott még nem vagyok, azt nem merném megtenni... de az ölelés meglesz... :D köszi a tippet!
2011. nov. 21. 20:44
 3/6 A kérdező kommentje:
mármint azért mert szereti a föcit... :D egyébként meg a többieknek ilyen kb 500-1000 FT értékben adok, jobb barátoknak kb 2000 és öszesen 4 Jóbarát van, 16 ilyen semlegesebb... :D
2011. nov. 21. 20:45
 4/6 anonim válasza:
Szia:) Mindegyik jó ötlet szerintem :) Én annak aki tetszik biztos valami olyat adnék ami személyesebb és ha rá néz te jutsz eszébe.Tehát kideriteném milyen csokit szeret és amellé egy kulcstartót,mondjuk valami aranyosat,vagy ami szivet tart a kezébe párszáz ft-ért már kapsz ;) sok sikert
2011. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Dohányzik esetleg ?
2011. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm kedves második! viszont a kulcstartóban nem szív lesz, mert az túl nyilvánvaló... :D de köszönöm

nem dohányzik... 18 éves... hogy dohányozna már??? akkor automatikusan a selejtes kategóriába került volna nálam... :D

2011. nov. 24. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!