Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ajándékötlet egy 62 éves...

Ajándékötlet egy 62 éves férfinak (após), aki nem iszik, nem cigizi, tulajdonképpen semminek nem tud örülni, mindenben talál hibát (pl. : ruha: nem jó a színe, rövid, hosszú stb. )?

Figyelt kérdés

Könyvet nem olvasná (szerintem), drága dolgot nem szeretnék venni. Vagy készíteni, de mit?


Segítsetek!!!


Előre is köszi!


2011. nov. 21. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy doboz finom (pl: Lindt) bon bon? Az (relatív) drága és finom (?) is. Vagy az "unalmas" dezodor csomag.
2011. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi!


Nem szereti az édességet, és nem használ arcszeszt sem (villanyborotva).

2011. nov. 21. 13:51
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Saját készítésű mézeskalácsház :)
2011. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Fotóalbum, fotókönyv családi fényképekből.

Ha az sem tetszik neki, megsértődhetsz, hogy nem szeret benneteket. :)

2011. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vásárlási utalvány, aztán azt vesz, amit akar (de ezt ne mond neki).
2011. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket, nagyon jók!


Mézeskalácsház nagyon jó ötlet, csak anyósom minden évben készít és csodaszép!:)


Fotóalbum is jó:) csináltam már éves naptárt az unokák képeivel, mindíg nem adhatom ugyan azt:( Pedig én is gondoltam rá!


Vásárlási utalvány? Milyen értékben, és hol? Nagyon sokat segített az idén anyagilag , én így hülyén érezném magam, ha tulajdonképpen pénzt adnék neki (de mennyit?), de amúgy nagyon tetszik az ötlet!!!


Még mielőtt azt hinnétek, hogy én válogatok, sajnos nem!

Kínunkban szoktunk már úgy ajándékot venni, hogy veszünk neki valamit, ha örül neki, ha nem, de mégis kapjon valamit:(((!


Tulajdonképpen "mindene" megvan, ami meg nincs azt megveheti magának. Drágát nem is szeretnék, meg nem is tudnék venni!


De akkor mit, mit, mit, mit, mit????????


Segítsetek! Mégtöbb ötlet?


Tényleg nagyon jó ötleteket adtatok! Mégegyszer köszi!

2011. nov. 21. 16:02
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Készitsetek neki naptárat az unokák képével - az interneten lehet találni cégeket, akik a beküldött képek és az általatok kiválasztott üres naptároldalak alapján elkészitik és utána postázzák. (Cimet nem tudok adni, én kaptam ilyet, de még nem csináltattam.)
2011. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy rokonom, akinek mindene megvan, amire csak vágyik. Neki általában valami olyat adunk, amit mi készítünk, pl. a kedvenc kajáját (mert főzni nem nagyon tud), vagy valami használható dolgot (pl. ő oda van az illatos gyertákért, abból meg ha van is neki, úgyis elhasználja). :)
2011. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hobbija csak van, vagy van valami gondolom, amit szabadidejében csinál.horgászik sakkozik akármi. ezzel kapcsolatos dolog?
2011. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hobbija???:)))


Kertes házban lakik és elbütykölget... Szerszámai megvannak, ha esetleg nincs akkor vesz magának.


Azon kívül? Talán tv-t néz, és netezik.

2011. nov. 21. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!