Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Énis egy karácsonyi kérdéssel...

Énis egy karácsonyi kérdéssel jövök (: Valaki ötletek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és a családunkban megszokott az ajándékozás. Még ha egy icipici kis jelentéktelen dologról is van szó. és szeretném meglepni valami igazán ötletessel a szeretteimet.Apu,És a barátnője,Anyu és a barátja, 2 testvéremet,a barátomat,Mamámat,Papámat és így tovább(: Furfangos,vicces vagy épp jopofa ötlete van valakinek?(:
2011. nov. 23. 15:14
 1/2 Hokonbaszlak ***** válasza:
Nagy a család kislányom:)...Elöszöris kéne 1 kis pénz..Apunak meg nőjének meg anyunak meg a pasijának vmi magad csinált kis dolgot csinálj..Pasidnak vegyél vmit nyaklánc vagy ilyesmi..Papának viagrát..Mamának borotvát.2 tesód ha kisebb akkor vmi játékot .Ha nagyobbak akkor vmi hülyeséget nézel .pl szex shopokban vagy valahol:D......Én Nekem 1szer bevált h nagyon nagy TVés dobozzal keftem és egyre kisebb 14 doboz lett a végén egyre kisebb és a végén a legkisebb dobozban bent volt 1 nyaklánc a bnőmnek..elkapta az ideg mire kibontotta ..és utána nevetett...
2011. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem soroltam fel mindet:DD Köszi az ötleteket :D
2011. nov. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!