Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Honnan tudom letölteni?

Honnan tudom letölteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy idén néhány embernek szeretnék saját zenés cd-t csak még soha nem töltöttem le netről zenét és nem is tudom hogy honnan kell. Tudna nekem valaki ebben segíteni?
2011. nov. 23. 17:48
 1/7 anonim válasza:

[link]

vagy beírod googleba a szám szerzőjét és címét és utánaírod hogy zippy, és ha fenn van ott, akkor ollyanat dob ki hogy zippyshare..és akkor utána nem tom mik vannak de igy kell kezdődnie, mondjuk előbb próbáld meg azon amit először mondtam :)

2011. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hokonbaszlak ***** válasza:
0%
Youtube.
2011. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. :)

Youtuberól hogy tudok letölteni?

Mert onnan valószínűleg egyszerűbb lenne mert apukámnak magyar mulatós zenéket szeretnék a cd-re rakni.

2011. nov. 23. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

youtube to mp3 converter

Ezt kell letöltened a netről, abba a sorba, ahova kéri kell bemásolnod a youtube linket, és ez a program átkonvertálja mp3-ba. :)

2011. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat és főleg az utolsó segítségével már el is kezdtem letölteni youtube-ról a számokat.
2011. nov. 24. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
nana ne kalózkodjatok! mert még a végén bünti lesz!!!
2011. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
www.video2mp3.net
2011. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!