Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a szeretteimnek...

Mit vegyek a szeretteimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Anyukám 44 éves és nagyon szereti az édességet meg olvasni, de bonbont meg csokit már vettem neki többször is, a könyvekkel meg úgyis csak mellé lőnék. (Tavaly sikerült annak az írónak a legunalmasabb könyvét megtalálnom,akit amúgy szeret.)

Apukám 46 éves, szeret barkácsolni meg inni (ne gondoljatok rosszra nem viszi túlzásba). Szerszám ötletem nincs, italt meg már vettem neki többször is.

Mamám 61 éves, általában örül a kis kütyüknek.

Nagynéném 38 éves, gőzöm nincs, hogy mit szeret.

Papám 81 éves, szeret inni, de azt már vettem neki többször. Nem igazán szereti a kütyüket.


Szerintetek mit vegyek nekik? Kb. 1000 forintot szánnék rá személyenként.


2011. nov. 24. 14:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a kézügyességem 0, szóval saját kezűleg biztos nem készítek ajándékot.
2011. nov. 24. 14:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyukád: Süss neki valami sütit.Ehhez nem kell kézügyesség.

Apukád: Vegyél neki alkoholos csokit.

Mamád: A süti neki is jöhet.

Nagynénid: Vegyél neki nyakláncot,vagy valami szép sálat.

Papád: Mivel az alkohol kilőve,ezért ha hord nyakkendőt akkor vehetnél neki azt.

2011. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyukád: ékszerek, ékszeres doboz, valami dísz az asztalra, cserepes virág. (biztos tudsz venni neki valami olcsóbbat), gyertya, gyümölcstartó, valami a konyhába (merítőkanál, habverő, színes virágos tálca, bögre), testápoló, körömlakk, pizsamanadrág, bőrhidratáló, hajcsat


Apukád: vedd meg álmai kocsiját (mecsbokszba), hívass elő képeket a családról, unokákról, kutyákról és rakd bele egy képkeretbe, jegyzetfüzet, naptár, zokni, alsónadrág, jégeralsó(amit gatya alá kell venni) ha esetleg sokat van úton, vehetnél neki pici dezodort, sampont, fogkrémet, testápolót(dm, rossmann, müllerben találhatod)


Mamád: szép terítő, tányér/pohár alátét, locsolókanna, tejforraló, bögre(saját képeddel, bár az lehet hogy drága nem tudom), bármi dísz a polcra/asztalra, párologtató, masszírozáshoz eszköz vagy olaj, díszpárna, ülőpárna, kaspó egy virágnak, kertész kesztyű, hajfesték


Papád: bortartó, cigi(ha cigizik), alsónadrág(én szülinapjára azt vettem, és nagyon tetszett neki), zokni, hajnövesztő szer, valami nagyon különleges bor (lehet venni ahhoz egy kis ruhácskát, amibe belerakod.

2011. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bár a kérdésem tavalyi, de ez a dilemma ismét aktuális. :)
2012. nov. 16. 21:17
 5/6 anonim válasza:
Tavaly mi mellett döntöttél?
2012. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

anya: parfüm

apa: unicum

mama: kesztyű

nagynéném: bögre

papa: hamutartó

2012. nov. 17. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!