Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van ötletetek hogy mit vegyek...

Van ötletetek hogy mit vegyek a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Úgy kb. 10.000 forint-ig.
2011. nov. 24. 17:22
 1/6 anonim válasza:
Ne vegyél csinálj valami... süss finomat, díszítsd fel a fél házat ilyesmi. Csinálj kupon zacskót amibe bele irod ingyen ölelés stb beváltható "neved" stb de ha idősebb vagy és sok a pénzed akkor azt ami tudod hogy a szüleid arcára mosoly-t csal.
2011. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok,és igazából nem csak én hanem a testvéremmel közösen vennénk vmit( ős is 13 éves)tehát 5-5 ezer ft.
2011. nov. 24. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs... :(
2011. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mondj már valamit szüleidről!!!! ha ennyire nem tudsz semmit akkor biztos hogy a gyereke vagy?

ha nekem ilyenek lennének a gyerekeim...

na mindegy...

de ha fontos nektek kérdezni nem bűn!

én régen azt csináltam hogy kidíszítettem egy papírt és ráírtam hogy "amit a télapótól szeretnék" és olyan helyre tettem ahol szüleim látták raktam mellé egy tollat és ráírtam a becenevüket hogy tudják hogy ki melyik papírra írja.. másnapra eltüntettem a lapokat megnéztem elkészítettem vagy megvettem és örültek neki!azt kapták amire vágytak! és mindegy volt hogy nagy ölelést írtak megkapták! tényleg azt amire vágytak! na pusszantalak remélem segítettem majd még később benézek de írd le hogy mire jutottál! ;)

2011. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anyukám szeret műkörmözni,apukám pedig szeret horgászni. de már midenféle horgászcucca van.(tehát az nem kell)valami közöset szeretnék nekik vennni.
2011. nov. 24. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ágyban alszanak? mert akkor selyemágytakaró az is kb. 4000 FT és jól is néz ki!
2011. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!