Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ex pasinak karácsonyi ajándék?...

Ex pasinak karácsonyi ajándék? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk, a karácsonyi húzásnál pont őt húztam. Nemsokára 1 hónapja, hogy vége. Fél évig voltunk együtt, úgy szakítottunk, hogy még mindig szeretjük egymást. (Hosszú, hogy miért nem működik kettőnk közt.) Lényeg az, hogy most egész jóban vagyunk, de azért a képzeletbeli távolságot tartjuk. Én még mindig szeretem, elvileg ő is. Szeretnék készíteni neki valami egyénit, de nem tudom mit. Valami nem sablonos dologra gondoltam, hanem olyat, ami emlékezteti rám. Bármilyen ötletet szívesen várok. Tudom, hogy ti nem ismeritek, de valami ihletet hátha merítek. Köszi! :)
2011. nov. 24. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért túl személyest ne készíts, mint pl. bekeretezett közös fénykép.
2011. nov. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami jópofa hóemberes hűtőmágnes?
2011. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2 rágó D vicc. am nem tudom nem ismerem...
2011. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél neki valami semlegeset: egy tábla csoki+bögre vagy törölköző...
2011. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. nov. 27. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!