Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra mit vegyek a...

Karácsonyra mit vegyek a többieknek a teszveszen?

Figyelt kérdés
Anyunak parfüm, Apunak cosmodisk, Anyós mágneses térdpánt, Tesónak ágytakaró, Gyereknek vmi játék, de mit vegyek a férjemnek, a férjem testvérének ahol 3 lány van, 1 idén házasodott, és a dédik próbálom a neten letudni, esetleg 1 ft-os aukciókon, ÖTLET?
2011. nov. 24. 23:05
 1/1 anonim válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy az 1 Ft-os aukciókon elég ócska dolgokat árulnak, vagy ha mégsem, akkor az utolsó pillanatban eléggé felnyomják az árakat. A postaköltség is eléggé megdrágítja. Ráadásul nem is látod, hogy milyen minőség. Az új dolgok ott is elég drágák. Én nem vennék ott ajándékot senkinek.

Esetleg nézz ki bababörzékre, én most vettem a lányomnak egy nagy várat 2000-ért, használtan, de szép állapotban. Na, annyiért tuti nem úszod meg a Teszveszen.

2011. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!