Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Pécsen melyik hobbiboltot...

Pécsen melyik hobbiboltot ajánlanátok? És ott mennyi pl. egy koszorú alap?

Figyelt kérdés

Nincs olyan sok a városban :( legalábbis nem tudok róla. Feleslegesen nem akarok bemenni, a legtöbben olyan érdekes eladók vannak, hogy vissza se köszönnek :( na mindegy..


Szeretnék egy adventi koszorút és ahhoz szeretnék alapot, gyertyát, díszeket, stb.. És az érdekelne, hogy kb. mennyiért veszitek?


2011. nov. 25. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
én nem pécsen lakom, de bementem a saját városomba az egyetlenbe, és ott nem volt. a karácsonyi vásárunk már elkezdődött a főtéren, és ott láttam 400 ft körül volt. de végül egy virágboltban vettünk, mert az páfránnyal vagy mohával (nemtudom) volt bevonva, nem pedig olyan szénából (vagy miből) volt összefűzködve. a mohás 750 ft volt. te hogyan / mivel díszítetted fel őket? képet esetleg tudnál küldeni? én nem vagyok vmi kreatív. különben eddig a tavalyit gyújtottuk meg, de az olyan csúnya már minden leesett róla, úgyhogy nem tetszik.
2011. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!