Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Jogi egyetemen tanul,20 éves, 9 éve társas táncol.Egy éve vagyunk együtt.Olyan ajándékot szeretnék ami hasznos.Köszi a válaszokat előre is!
2011. nov. 25. 18:11
 1/7 anonim válasza:
Szerintem inkább a családtagjait kérdezd, ha nincs ötleted. Így ez elég kevés információ.
2011. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pár kérdés,illetve rájuk építve pár ötlet:


Szereti pl. a focit?(akár nézni,akár játszani)

Ma már egy focimez+ egy labda is ezrek,ez is egy szép ajándék.


Ha nézni szereti inkább,rengeteg sportos dvd van mostanában a szaküzletek és bevásárlóközpontok polcain(gondolj csak Puskásra,vagy épp a mai klasszisokra...ebből élnek,miután visszavonulnak,hogy könyvek,filmek,dvd-k,ezek-azok jelennek meg róluk,és ennek jogdíjait aratják le)


Ha szeret mondjuk sörözni,borozni?(ez egyáltalán nem jelenti azt,nem egyenlő azzal,hogy ő alkesz,alkoholista lenne)

Egy pár üveg (vagy épp doboz sör) vagy bor(jövő karácsonyig elszopogatja)


Ha műszaki cikkekért rajong,ott mondjuk már jobban,mélyebben a tárcádba kell nyúlni,de azt is meg lehet úszni most jobban a karácsonyi leárazások miatt...meg hát vannak nem megviselt állapotban levő,használt,de még mindig működőképes műszaki cikkeket értékesítő szaküzletek,bizományik,ez-az...

2011. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
semmi focit,műszaki cikket nem szeret..tánc a mindene de azzal kapcsolatban nem lehet semmit venni. arra gondoltam hogy egy szép sál-sapka együttest veszek neki.
2011. nov. 25. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
gravírozott toll vagy naptár közös képekkel?
2011. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tánc imádata alapján nekem valami olyasmi jutott eszembe, hogy póló nyomtatás... rányomtatsz valami jó kis társas táncos képet (akár netes vagy, ha van akkor olyat amin ő van rajta) és betűkkel,hogy I love dance vagy ilyesmi (vagy ehhez értőt kérsz meg vagy boltban lehet venni hozzá cuccokat és megcsinálod magad vasalással)
2011. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(előző kommentelő) vagy most jut eszembe,hogy akár azt is csinálhatod,hogy kupát vagy érmet gravíroztatsz táncos képpel aztán alá valami szöveg vagy dátum
2011. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket már sikerült megvenni. Egy Justicia szobrot vettem mivel a jog jelképezője és Ő jogi egyetemen tanul.
2011. dec. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!