Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyik kategóriából válasszak...

Melyik kategóriából válasszak neki ajándékot (Párom), ha ennyi minden érdekli? Kezdek belecsavarodni.

Figyelt kérdés

Szóval, Kedvest rengeteg dolog érdekli, sok mindennel foglalkozik, és ez lesz az első közös karácsonyosdink...

Tetoválni tanul, komolyan kung fu-zik, imád sütni, főzni, barkácsolni (értem ez alatt, hogy minden működésképtelen dolgot megpróbál feléleszteni, a mikrótól a motorig...), és gyakorlatilag egy nagy gyerek.

A sport rész teljesen az a kategória, amihez én nem értek semmit, és nem is szeretnék mellé lőni, a tetoválás kb szintén zenész, bár mondogatja, hogy szeretne komolyabban rajz alapokat tanulni, mert eddig auto didakta módon müködik a dolog. Nos, én rajzolok, festek(tanultam is), tehát tudom, hogy körülbelül mire van szükség ahhoz, hogy minőségi termékekkel álljon neki a tanuláshoz, ismerek jó könyveket, és segíteni is tudnék neki. Első körben rajzfelszerelésre gondoltam, esetleg egy jó rajzos könyvre, rajztanfolyamra, de nem akarom, hogy kényszerítve érezze magát, mert nyúzom egy ideje, hogy foglalkozzon vele komolyan, mert nagyon ügyes.

Aztán valami jó szakácskönyv esetleg, mert tényleg ügyes, bár állítása szerint nem tud, csak szeret főzni.

És mindentől különállóan eszembe jutott a modellezés. Mint mondottam szeret barkácsolni, szötyörögni mindennel, odavan a klasszikus autócsodákért, tehát akár még örülhetne is egy ilyesminek, mert ezzel el tud szórakozni. Ez áll a szívemhez a legközelebb, de nem fura egy 27 éves pasinak ilyesmit vásárolni?

Légyszi, segítsetek, melyik lehet a legoptimálisabb, legkedvesebb ajándék vajon? :)


2011. nov. 26. 10:28
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez mind nagyon kedves ötlet, és látszik, hogy bármelyiket is adnád, az mind szívből jönne. Nekem is a modellezős tetszik a legjobban, az új és egy kicsit más.:) Remélem, tudtam segíteni. Kellemes karácsonyt nektek!
2011. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a modellezős a legjobb :)
2011. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem a meddelezős vmi a legbejövősebb :) a szakácskönyv ne olyan személyes, azt magának is bármikor vehet, meg lesegethet a neten is recepteket. rajzcuccokat még ne vegyél neki, lehet h meggondolja magát a karácsony alatt, és nem szeretne ilyen tanfolyamot végezni.
2011. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!