Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek nem "gáz" karácson...

Szerintetek nem "gáz" karácsonyra az osztálytársamnak (lány) csak 1 körömlakkot és egy csokit adni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 11:29
 1/9 anonim válasza:
Szerintem gáz !! Akkor inkább ne adj semmit :!
2011. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
63%
Szerintem nem annyira gáz. Az egyik osztálytársam szintén csajnak csak egy sport szeletet adott :D. De ha tudsz akkor vegyél még hozzá testápoló+spray vagy tusfürdő+spray szettet. A DM-ben,Rossman-ban,Euro-one-ban szoktam látni.
2011. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Gáz?? Örüljön hogy kap valamit! :D
2011. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem ilyen csoki szeletre gondoltam hanem egy tábla csokira meg lehet veszek neki egy karkötőt.Az elég lesz?
2011. nov. 26. 12:53
 5/9 anonim válasza:
63%

Szerintem ha veszel egy bon-bont és egy körömlakkot az bőven elég. Ha mindenképp táblás csokit szeretnél, akkor kicsit jobb minőségűt (drágábbat). És szerintem mindenképp mellékelj egy sk. üdvözlőlapot.:) 15/L

Egyébként karácsonyi húzás volt, vagy csak úgy?

2011. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyona nagyon nagyon gáz!!!
2011. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akik azt írták hogy gáz.Azok nolmárisak:ilyen pénztelen világban, nem lehet egy ilyen fiatalnak vásásrolni nagy dolgokat, úgymond idegen másnak.Inkább biztos költené a zsebpénzét magára, szüleire, testvérére.A karácsony nem a drága dolgokról szól.Főleg hogy nem is saját keresete van még.És igen elég egy körömlakk és egy pl:boci csoki!Aki igazán jó barát az ennek is nagyon fog örülni.
2011. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, Karácsonyi húzás volt. Köszi a válaszokat :)
2011. nov. 26. 13:43
 9/9 anonim válasza:
figyi,ha karácsonyi húzás volt és ezt kérdezed, akkor gondolom nem ő a legjobb barátnőd. gondolom vagy nem bírod, vagy semleges, vagy éppen jóba vagytok, de nem annyira. vegyél neki egy tábla milkát, meg 2körömlakkot az eurós boltban vagy essence-márkát és jónapot. Teljesen jó. Jobb mintha valami "hasznos" plüsst vennél..én mindig azt kaptam és a hideg kirázott tőle. Én a körömlakknak jobban örültem volna.:)
2012. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!