Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó ajándék ez egy 16 éves fiúnak?

Jó ajándék ez egy 16 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk, őt húztam az ajándékozós játékban. Szinte mindene megvan, ezért elég nehéz neki vásárolni. Egyik barátnőm tanácsolta, hogy vegyek neki ilyet: [link] Szerintetek jópofa ötlet, vagy béna és inkább válasszak mást? Nem akarok bögrét vagy törülközőt adni neki, az olyan unalmas... Köszi a válaszokat! :) (16L)
2011. nov. 26. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem jó ötlet :)
2011. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál! Örülök, hogy tetszik. :):) Mások véleményét is szívesen elolvasnám.. *-*
2011. nov. 26. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
szerintem vicces és hasznos is egyben:D biztosan hordani fogja:D
2011. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Gondolj bele fordítva.Pl ez a fiú neked vinne egy mamuszt? Tetszene Neked?:)
2011. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
62%
Szerintem ez tökjópofa (bár az amerikai fater vagy a family guy sztem jobb) :D amúgy ha vicceset akarsz neki venni, akkor lehet alsógatya is, amin különböző pózokban tehenek vannak. én olyat kaptam egy csajtól és minden félreértés nélkül jót röhögött mindenki.
2011. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én örülnék neki, szerintem jópofa meg kreatívabb mint pl. a tusfürdő-dezodor párosítás..:D Mondjuk én szülinapomra egyik ismerősömtől egy hatalmas pink plüsshernyót kaptam és még annak is örültem.. xD
2011. nov. 26. 21:18
 7/8 A kérdező kommentje:

Az alsónaci is jó ötlet..:D csak az a baj, hogy van barátnője. Ha más nem is, ő biztosan félreértené, azt meg nem szeretném..:/

Köszi a választ mindenkinek:)

2011. nov. 26. 21:24
 8/8 anonim válasza:
62%

Ááá dejóópofa.:P én lány vagyok de nagyon örülnék neki.:)

Szerintem jó ötlet !

2011. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!