Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan díszítsem ki a kis...

Hogyan díszítsem ki a kis dobozkát, amit majd ajándékba adok?

Figyelt kérdés
Anyukámnak szeretnék ajándékozni egy fa dobozt, amibe beleteheti a fülbevalóit, gyűrűit. Fenyő dobozról van szó, szóval elvileg mindenfélét lehet vele csinálni. arra gondoltam, hogy egy masnit teszek rá(már megvettem, piros színű). milyen dolgokat rakjak még rá? nem szeretném ilyen fenyőfa színűn hagyni, szóval le kellene festeni temperával. milyen szín illene a piros szalaghoz, ami nem egy nagyon vad szín? olyan dobozt szeretnék, ami azért ízléses, nem pedig tele van mindenféle csicsával. mivel díszíthetném még ki? milyen mintát tegyek rá? virágot nem szeretnék, az olyan gagyi. szíveket sem. nagyon jó jönne pár kreatív ötlet! megköszönném :) 15/L
2011. nov. 26. 19:27
 1/2 anonim válasza:

Először is ne temperával fesd ki, vegyél akril festéket. Drágább, de 100x jobb és maradandóbb. Ha gondolod kidíszítheted decoupage technikával. Nagyon egyszerű és szépen lehet díszíteni vele.


[link]

[link]


Vagy repesztőlakkal is nagyon szép hatást tudsz elérni. Biztos van a közeletekben is egy kreatív bolt menj be és kérdezz utána. Biztosan szívesen fognak segíteni.

2011. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és szerinted ha lefesteném, akkor milyen színűre? akril festék van a mamámnak, majd kérek tőle :) hallottam róla, de nincs vmi sok pénzem, hogy vegyek olyan ragasztót :(
2011. nov. 27. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!