Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ötleteitek vannak...

Milyen ötleteitek vannak fényképes ajándéknak?

Figyelt kérdés
Ajándékba(családtagoknak) szeretnék karácsonyra valami fényképes ajándékot adni,fotókönyvet,esetleg valami nagyobb képkeretet,amibe több képet lehet tenni.Csináltatok már ilyesmi ajándékot?A fényképes ajándékoknak melyik fajtája lenne a legmegfelelőbb szerintetek( album,keret vagy sok fényképből összeállított "plakát"). Várom az ötleteiteket(esetleg linkelhettek is),akármilyen lehet,csak fényképes! :)
2011. nov. 26. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, amikor egy óra köré képeket lehet beletenni. A mostani szórólapok között láttam 2 bútorüzlet újságában is! Bár én drágálltam, talán 4000 ft volt.
2011. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó és hasznos a saját képekkel készült naptár, egy fotókönyv is szép, vagy olyan bögre, amin hő határára jelenik meg a kép.

[link]

2011. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!