Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a legjobb barátnőmn...

Mit vegyek a legjobb barátnőmnek karácsonyra? ÉKszer, kiegészitők, ruha már megvolt. és most kifogytam . Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 22:31
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Nézd meg:

pasteltrade.com

2011. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:

[link]

Na így már jó lesz. :-)

2011. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
54%
Csinálhatsz neki valamit saját kézzel, én pl. a szülinapjára lerajzoltam az egyik közös képünket. Sok idõbe telt, de megérte. Vagy csinálhatsz neki egy szép karkötõt, interneten kereshetsz valamilyen különleges mintát. Ebbõl akár csinálhatsz kettõt is, és akkor az lesz a barátságkarkötõtök. Nincs valami hobbija, mániája? Azzal kapcsolatosan is vehetsz neki valamit, pl. ha szereti Párizst, keress egy Eiffel-tornyos felsõt, nyakláncot, ha szereti a zenét, akkor hangjegyes fülbevalót stb. Valami kicsi ajándék teljesen jó lesz, mellé pedig adhatsz bonbont vagy saját lészítésũ sütit. :) 15/L
2011. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy tábla csokoládét.
2011. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszíí ezek mind jóók :')
2011. nov. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!