Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek az osztályfőnökömne...

Mit vegyek az osztályfőnökömnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
ez az első évünk együtt még nem ismerjük egymást.9.dikes vagyok. az ofőm angol tanár és nő.
2011. nov. 26. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem vettem karácsonyra semmit. Csak egy srác vett, mindig bukásra állt, szerintem anyukája erőltette az állandó virágot.


Inkább az osztállyal közösen apróságot. Karácsonyfadísz, bonbon.

2011. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
30 deka parizert
2011. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyedül semmit -hacsak nem köszönhetsz neki valami óriási nagyot- pl.a közép,- vagy felsőfokú nyelvvizsgán elért sikeredet, vagy valamit - mert még félreértheti, lekenyerezésnek tekintheti.


Az osztállyal közösen meg mindegy,mert az az ajándék nem az egyes emberek,szülők magánajándékai,hanem együttesen a közösségé.

2011. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
fél kg trappistát. rosszul fizetik a tanárokat, ritkán kerül sajt az asztalra, örülni fog neki.
2011. nov. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem se vegyél semmit


csak ha ajándékhúzós játékot csináltok

és őt húzod

de akkor is csak vmi apróságot


egyébként rosszul venné ki magát a dolog

2011. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*névhúzós-ajándékozós játékot
2011. nov. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!