Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 14-16 éves fiúk ti minek...

14-16 éves fiúk ti minek örülnétek karácsonyi ajándékként?

Figyelt kérdés
Karácsonyi húzás volt, és fiút húztam. Alig ismerem, úgyhogy nem tudom mit adhatnék neki. Nem szeretnék semleges dolgot sem, mint pl. tusfürdő vagy bögre. Mit vehetnék neki? Nagyon megköszönném a minél több ötletet.:)
2011. nov. 27. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
ha nem egy olyan kis búzacsíra, mint a mai középiskolások általában, és szokott barkácsolni vagy szerelni, akkor valamilyen szerszámot. Pár csavarhúzót vagy fogót például, vagy egy kisebb készletet, ami a keretbe belefér.
2011. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utolsó iskolában nem illik ilyen dolgot adni meg egy minőségű szerszám ami nem kopik el az első használat után az nem 500 forint.Adj neki érdeklődési köréhez méltó dolgot.
2011. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pl.: Összerakható repülő, vagy távirányítós. Én egyszer apától összerakható autót kaptam, és nagyon imádtam.

Ilyesmi:

[link]

Esetleg focis tárgy:

[link]

Vagy ilyesmi:

[link]

Én a lovagszobrokat szeretem:

[link]

Matchbox:

[link]

Ilyesmi. De nem tudom, hogy a 16 évesek mit szeretnek.

De vannak ezek a volt divat cuccok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Én ezeket imádtam.

Nem tudom, hogy mostanába már mi a menő.


Lesz 13/L

2011. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kérdezősködjél körbe attól, aki ismeri. Ha dohányzik, akkor egy doboz cigi vagy egy jó minőségű, szép öngyújtó. Esetleg kis üveges pálinka. Mozijegy egy olyan filmre, ami jó. Mondjuk először mondjál egy árat, hogy mekkora értékben lehet vásárolni és akkor tisztábban tudnék tanácsot adni. Még egyszer mondom, ha van rá lehetőség, akkor kérdezősködj körbe!
2011. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1500 ft max. és sajnos nem tudok körbekérdezni,mert nem ismerjük annyira egymást az osztályba.
2011. nov. 29. 21:07
 6/8 anonim válasza:
Hány éves is vagy?
2011. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
15
2011. nov. 29. 21:10
 8/8 anonim válasza:
Légy szíves jellemed a srácot pl: mit csinál szünetekbe, szokott-e bulizni, ilyenek. Küldheted privátba is.
2011. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!