Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy oldjuk meg a karácsonyt?

Hogy oldjuk meg a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Párom a családjával elutazik karácsonyra rokonokhoz Németországba, így nem tudjuk együtt tölteni az ünnepet. Sajnos én is szeretnék a családommal lenni, így nem megyek velük.

Még nem hivatalosan, de gyakorlatilag együtt élünk, így elég rossz lesz ez most. Ez lett volna az első olyan karácsonyunk, amikor saját fánk lett volna, amit együtt vettünk volna meg, együtt díszítenénk, szóval az első igazi közös karácsony.

Jelenleg úgy néz ki, hogy csak 24-én hajnalban utaznak, arra az a megoldásunk született, hogy 23-án megvesszük a fát, feldíszítjük, és egy kis előrehozott szentestét tartunk itthon kettesben. Aminek a végén persze haza kell mennie a szüleihez, hogy kora hajnalban indulni tudjanak. Viszont még annak a lehetősége is fenn áll, hogy már 23-án délután elutaznak :( 2 nappal korábban, 22-én díszítsünk fát? Vagy hagyjuk az egészet, és fogadjuk el, hogy idén ez most így alakult, és majd jövőre szép karácsonyt töltünk el kettesben?

Amúgy csak 27-én jönnének haza, szóval pont a karácsony napjain végig nem is nagyon tudunk majd egymással beszélni :(


2011. nov. 27. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
27-én is lehet karácsonyi hangulatot teremteni. A naptár csak egy dolog.
2011. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
és mi lenne ha 27-én ünnepelnétek a karácsonyt?Voltaképpen az még karácsony..
2011. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Karácsony a család ünnepe. Ezért volt jó, amíg ez egyértelmű volt.
2011. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy inkább 27-én tartsátok. A fát vegyétek meg még utazás előtt, de nem kell feldíszíteni. Aztán amikor mindketten letudtátok a saját családotokat, hazamehettek és közösen ünnepelhettek.

Ha még utazás előtt ejtitek meg, akkor nem lesz igazi az öröm, hiszen még aznap búcsúztok is...

2011. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!