Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiúk! Mit szólnátok ha kapnáto...

Fiúk! Mit szólnátok ha kapnátok egy gyöngyből készült krampuszt karácsonyra?

Figyelt kérdés
Kihúztam az osztályban egy srácot, akit alig ismerek, és gondoltam csinálok neki egy ilyet, veszek neki valami mást is mellé, de ezt is adnám. Mit szólnátok hozzá?
2011. nov. 28. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

őszintén szólva nem igazán hiszem, hogy egy pasi tudna szívből örülni bárminek is, ami gyöngyből van...

vegyél neki egy tábla csokit, és kész

2011. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem csak úgy lenne értelme és a srác is csak akkor tudná értékelni, ha legalább egy haveri viszony lenne köztetek. Inkább maradj a boltban vett dolgoknál.
2011. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én biztos örülnék ha egy lány olyat készítene nekem.
2011. nov. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz az ötlet de én egy télapónak vagy egy mikulásnak sokkal jobban örülnék. Személy szerint nem szeretem a krampuszokat... F/14
2011. nov. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten szoktam vele beszélgetni, meg röhögni együtt, de úgy értem, hogy alig ismerem, hogy nem vagyok egy olyan bulizós, seggrázós alkat, ennek következtében annyira nem szoktam vele lógni, mert ő meg az...
2011. nov. 29. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!