Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Részt vesztek a Cipősdoboz...

Részt vesztek a Cipősdoboz akcióban? Mit tesztek a dobozba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

részt veszek de én személyesen adom oda egy rászoruló családnak.én se vagyok gazdag de tudok nekik segíteni.

Szóval én teszek bele:lisztet,cukrot,tésztákat,valamilyen konzerveket,csokit. és a gyerekeknek odaadok egy feleslegessé vált számítógépet.

2011. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egyház viszi el olyan helyre ahol mi tavaly voltunk nyaralni és így tudjuk hogy milyenek a körülmények.

Mivel gyerekeknek viszünk ezért egy kis cukrot, csokit plüssfigurát és valami kis játékot rakok a dobozba. És videóra is veszik az egészet tehát azt is láthatjuk ahogy kibontják az ajándékokat ami szerintem egy nagyon jó dolog :)

2011. nov. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem, illetve nem minden évben.

Ha lehetőségünk van rá, és időm engedi, gyűjtést szervezünk, és magam/magunk visszük Karácsony első estéjén az ajándékokat egy-egy gyermekotthonba.

2011. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 :) :) :) ***** válasza:
100%
Nekünk is az egyház viszi a gyermekotthonba és általában szoktunk belerakni valami kis sapkát vagy zoknit vagy ilyemit meg plüssjátékot meg valamilyen édességet általában :)
2011. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
Mi az a cipősdoboz akció? Ez mindenhol van? Én is tudnék adni!
2011. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
add nekem uccsó xd
2011. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krande válasza:
Tavalyelőtt csináltam direkt cukorbeteg dobozt, fruktózos csokival és aszalt gyümölccsel. Tavaly meg egy "fiú aki szereti a matematikát" címzéssel tudományos napelemes számológépet, matekfeladványos könyvet tettem a "szokásosak" mellé. Meg egy "Lány aki fél a sötétben" címzéssel egy tégely világítós festéket. Meg egy "lány akinek van kutyája" címzéssel egy teljes készletet (könyv, klikker, övtáska) kutyatanításhoz.
2013. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!