Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Bajban vagyok! Ajándék?...

Bajban vagyok! Ajándék? Szülinap után. Karácsonyra. ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! segítsetek. Nemrég volt a szülinapja a páromnak és most jön a karácsony... ötletem sincs. Meglepi szeretném csak valamivel! Kérdeztem tőle is, hogy mit szeretne... azt mondta mivel én iskolába járok nincs keresetem lepjem meg valamivel. Készítsek neki valamit!

Elég volt a szülinapjára a közös képeinkből vágtam neki össze egy albumot.... és nemsokára karácson... ötletek??

Segítsetek...21/L


2011. nov. 29. 11:26
 1/4 anonim válasza:

Én ugyan így vagyok ezzel, elsőnek a születésnapja, utána a Karácsony..

Szerintem készíts valami finom vacsit és 24.én mindenképpen legyetek együtt, akár vegyél magadnak egy csinos háló ruhát, esetleg egy fehérnemű szettet, vagy egy mikulás női jelmezt, bújj bele, gyújts gyertyákat és töltsetek el együtt egy szép éjszakát :)

Hidd el az öröm garantált lesz.

2011. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha még mindezek felett szeretnék egy kis csekélységet. Amit akár veszek, vagy készítek. De nem csak egy emlék a gondolatokban hanem egy kézzel fogható "akármi" Te mit tervezel neki karácsonyra?
2011. nov. 29. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
hógömb a képeddel- fotoboltban lehet kapni, aztán lehet még mamusz, pendrive
2011. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Írtam privát üzit (első válaszoló).

Talán úgy normálisabban lehet beszélgetni :)

2011. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!