Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek milyen ajándék...

Szerintetek milyen ajándék lenne ez apának?

Figyelt kérdés

[link]


Kisfiunk képével!Karácsonyra!Szerintetek?


2011. nov. 29. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem biztos örülne neki, ez egy szép és kedves ajándék.
2011. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Melyik? Amúgy szerintem hülyeség a gyerek apjának ajándékba adni a gyereke fotóját. Nagyszülőnek oké mondjuk.
2011. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi...a hógömbre gondoltam...!
2011. nov. 29. 13:22
 4/9 anonim válasza:
Saját gyereke képét ajándékba?Ez akkor lenne szép ajándék,ha az apuka akkor abból tudná meg,h gyereke lesz
2011. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én nem tartom hülyeségnek, ha a gyerek fotóját kapja az apuka, de persze te ismered a párod. Ha szereti a fotókat, akkor biztos örülne neki. Az én párom nagy fotómániás, így bárminek örülne ami ezzel kapcsolatos.

A hógömb is aranyos lehet.

2011. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elős vagyok: először a fotókönyvre gondoltam, azt hittem azt akarod. De mondjuk nekünk a hógömbbel sem lenne bajunk, férjem szereti az ilyeneket. De tényleg te tudod, hogy a párod mennyire van oda az ilyenekért.

Amúgy nem hiszem, hogy rossz ajándék. Ez olyan hangulatos, családi, kedves ajándék.

2011. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hógömböztünk tavaly, dédiknek, nagyszülőknek, jópofa ajándék, tényleg csak kis jelképes mütyűr.

férjemnek én nem adnék ilyet, eleve tele a lakás a gyerkőc fényképével, nálunk sem szokás, de biztos örülni fog neki

2011. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem jó!
2011. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aranyos és lehet még digitális fotó keret
2011. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!