Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudnátok nekem segíteni, hogy...

Tudnátok nekem segíteni, hogy mit vegyek a családomnak karácsonyra ami hasznos de még sem hülyeség? Van 2 bátyám akik 25 évesek elmúltak meg anya és apa

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
mi az érdeklődési körük, hobbijuk, munkájuk, öltözködési stílusuk (elegáns e vagy nem), apukádék kora?? ezeket jó lenne tudni :) no meg hogy mennyi pénzt áldozol rájuk, és te mennyi idős vagy?
2011. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bátyádéknak pendrive, vmi jó ruha, pizsama, boxer, óra, vagy külső vincseszter de az drága :D szüleidnek : mamusz, pénztárca, mobiltartó, pizsama, ruha, sapi sál...
2011. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

anyukád: meleg harisnya, jegyzetfüzet, naptár, kesztyű, hajgumi, ékszer, körömlakk, háztartási gép amire szüksége van (pl. robotgép, kenyér pirító, botmixer, vasaló), még a konyhába valami dolog (merőkanál, különleges szép tányérok), sminkcucc (ha használ), bőrfeszesítő, hajhullás elleni gyógyszer, cserepes virág, ékszertartó doboz


apukád: nagy bekeretezett fénykép a családról, köntös, borotvahab vagy arcszesz, borotva (azok általában drágák, szóval az jó dolog ha veszel neki egyet), parfüm v. kölni, nyakkendő, pulcsi, póló


bátyók: USB-s egér (ami zsinór nélküli)-ide csak ennyit tudtam bocsi

2011. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!