Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándékok mellé...

Karácsonyi ajándékok mellé saját magam készítettem el az üdvözlőkártyákat. Hogyan helyezhetném őket a becsomagolt ajándékokra? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Még csak kettő ajándék készült el (én készítem, nem vásárolok). Így már azon gondolkozom, hogyan is helyezhetném őket úgy, hogy mutatós legyen? Régebben ilyen módszert alkalmaztam: az üdvözlőkártyákat kilyukasztottam, majd a szalagot belefűztem a lyukra és ennyi. De most szalagra nincs pénzem, így ezt a módszer kilőve. Valakinek van valami jó ötlete? Megköszönném!
2011. nov. 29. 15:02
 1/3 A kérdező kommentje:
*belefűztem a lyukba (elírtam)
2011. nov. 29. 15:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Mármint a szalagot,amivel az ajándékot kötötted át? abba volt belefűzve a kártya?

És ha cérnával csinálnál valamit? pl belefűzöd a kártyát és celluxal odarögzíted cérnát a csomagolóra, és így le is lehet venni a kártyát.

2011. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet, ez eszembe se jutott!

Külön szalagot fűztem az üdvözlőkártyára, nem azzal, amivel az ajándékot "megkötöttem". A színűk egyforma volt.

2011. nov. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!