Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó ötlet bemutatni? Karácsonyk...

Jó ötlet bemutatni? Karácsonykor. , hogy fogadná?

Figyelt kérdés
A szüleim még az őskorban élnek és nem nézik azt hogy én kivel vagyok boldog de csak édesapukám. Az még a bökkenő, hogy a barátomról nem tud. Idősebb mint én 17évvel és félek nem fogadná el.Szeretnénk egy napot mégis otthon tölteni. Aznap vagy előtte mondjam meg apunak? És ha nem fogadja el?? mit tegyek?? hogy mondjam el neki?
2011. nov. 29. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21/37
2011. nov. 29. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én már hamarabb szólnék, hogy karácsonykor bemutatnám. És a korát sem kell egyből elmondani. Ismerjék meg, legyen róla jó véleményük és utána már könnyebb lesz elfogadni a korkülönbséget.

Bár nem tudom, ha meg bejelented, akkor egyből megkérdezik a korát:D és ha összefutnátok vele mondjuk a templomban vagy ilyesmi? Az a lényeg hogy határozott legyél és ne hagyd h beleszóljanak.

2011. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

előtte elmondani... mielőtt hazaviszem.

De odamegyek apu elé figyelj apa... beszeretnék majd mutatni valakit... akit tudom hogy nem szeretsz. De közelebb kerültünk egymáshoz. És azt szeretném hogy megismerjétek egymást így karácsony alkalmából... hogy álljak neki elmondani nagyon régimódi.... ötlet.??

2011. nov. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!