Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyukádnak, apukádnak, testvér...

Anyukádnak, apukádnak, testvéreidnek veszel karácsonyra turkálóból inget, felsőt, melltartót stb ruhákat, cipőket játékokat, ágyneműket?

Figyelt kérdés
Turkálóban vásárolt, használt ruhákat csomagolsz be és teszel be a karácsonyfa alá anyukádnak (Blöff) apukádnak, testvéreidnek, nagyszülőknek? Persze úgy gondolom, hogy előtte kimosni és kivasalni a ruhákat.
2011. nov. 29. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Alapból nem vásárolok turkálóban, nem hogy karácsonykor...
2011. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem rossz ötlet, sőt, tök jó! Bár én soha nem vennék tukálóban melltartót, illetve semmiféle fehérnemőt sem magamnak sem másnak. A cipővel is így vagyok. De póló, pulcsi, nadrág, ing jöhet.
2011. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nem csak karácsonykor de máskor sem vásárolok turkálóból senkinek. Fehérneműket meg pláne nem.
2011. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Simán. Jobb minőségűek, mint azok az új holmik, amiket megengedhetek magamnak. Főleg ingeket, nadrágokat, blézereket, felsőket érdemes. A fehérneműt én sem javaslom :)
2011. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Off: Egyébként, aki leszólja a turkálót, annak nyilván jobb munkája van, vagy a kedves szülei besegítenek. Nekem a tanári fizetésem csak erre elég. Inkább hordok olyan ruhát, ami (talán) volt más máson is, de jó minőségű, mint egy vacak, rosszul szabott, műszálas kínait. És a szeretteimnek is inkább ilyesmivel lepem meg. Ilyen az élet itt az alsó-középosztályban. (Előző)
2011. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
* szeretteimet
2011. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak Én teszem be a karácsonyfa árnyékába a frissen mosott és vasalt, turkálós ruhadarabokat szépen becsomagolva karácsonyi csomagolópapírokba... :)
2011. nov. 29. 21:21
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Fehérneműt ne,de ugyancsak jó ruhákat lehet kapni turiba.Tudnád hány jól öltözött nőt láttam turiba vásárolni?Sőt sok sztár is turiba vásárol,mert egyedi ruhák vannak ott.Jobb minőségű,mint a vacak kínai újonnan.Telne új ruhára,de vacak kínait nem veszek,inkább turiból.Csizmából,fehérneműből,sapkából csak újat.

Vegyél nyugodtan inget,felsőt vagy vmit.Örülni fognak neki!

2011. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
62%
Persze, sztem nyugodtan vehetsz, ha nem szakadt, nem agyonhordott :) Nagyon sokat láttam már én is, amin még a címke is ott van, vagy be van csomagolva. Ha kimosod plusz vasalod, pláne még jobb :) Tényleg fehérneműt ne vegyél, mert hát na :) Azokat is lehet kapni tutibb kínai boltokban aprópénzért :)
2011. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pedig irtózatosan gáz turkálós holmit ajándékba adni. Pedig én magam is turizok. Kezdve ott, hogy egy turkálóban nem minden ruha szép és jó és divatos és megfelelő, nem lehet cserélni, másik méretet kérni stb. Turkálóba szeirntem mindenki magának vásároljon, ajándékot venni ott lutri.
2013. dec. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!