Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra egy...

Mit vegyek karácsonyra egy nagyon fázós embernek?

Figyelt kérdés
A nővéremről van szó, és eléggé fázós, főleg éjjel. Takarója, plédje van, szóval az nem jó ötlet. Vmi ágymelegítőt kellene esetleg? Vagy mit? Bármilyen ötlet jöhet. :)
2011. nov. 30. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Flanel pizsama, flanel ágyneműhuzat, meleg bolyhos zokni, melegvizes palack (ilyenek: [link]

Az ágymelegítő is jó, csak az drága. Egy ilyen "matrac" szerű valami 10-11 ezer Ft (Imetec).

2011. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
konvekort!
2011. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az előző válaszon jót nevettem :-D


Amúgy: az ágymelegítő tényleg jó ötlet! Annál jobbat jelenleg nem tudok ajánlani :)

2011. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uhh, nem is tudtam, h. az ágymelegítő ennyire drága. De a többi ötlet is jó, köszi. Melegvizes palack? És az hogy működik? Gondolom fel kell melegíteni, de utána egész éjjel meleg marad? Vagy hova kell rakni azt?
2011. nov. 30. 12:00
 5/7 anonim válasza:
Esetleg valami pihe-puha bélelt házipapucs, ezüstszálas hőtartó zokni, de én pl. egy puha meleg köntösnek örülnék most nagyon! :)
2011. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ágymelegítö már van 5000Ft-ért is. Meg lehet kapni elektoromos lábmelegítöt is!
2011. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lidlben most van láb melegítő,elektromos pléd melegítő, derék melegítő, hát melegítő, mind elektromos, nagyon jók és jó áron vannak.
2011. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!