Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol érdemes fotókönyvet...

Hol érdemes fotókönyvet csináltatni?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék a férjemnek karácsonyra, amiben szövegek is vannak. Tud valaki segíteni?
2011. dec. 1. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A húgommal hármat is csináltattunk/csináltatunk karácsonyra, mindet a CEWE Fotókönyv oldalon.

Letölthető a program hozzá, otthon megcsinálod (szöveg is írható bele, bár a szöveg szerkesztésére sok lehetőség nincs, pl. nincs sorkizárt... - ezt hiányolom. Viszont a Word-odben lévő összes betűtípus használható), aztán megrendeled, és kiválaszthatod, hogy hol veszed át. Én a legközelebbi DM-be rendeltem, de lehet Rossmannba is, meg egy csomó helyre.

Egy van kész, az nagyon szép lett. A másodikat még csak tegnap rendeltük meg, remélem, az is jó lesz.

Az 58 oldalas olyan 10.000,- körül volt, tehát elég drága, de legalább tényleg szép, szóval, mivel többen dobjuk össze, megoldható.

2011. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gaffi.hu-n is lehet csinálni, de egy nagy sz.r az egész! Én rendeltem tőlük, megbántam! Írtam nekik e-mailt, melyben leírtam, hogy nem vagyok megelégedve velük, még csak nem is válaszoltak!
2011. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor CEWE! Már le is töltöttem a programot.:)
2011. dec. 1. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó munkát hozzá! :)

(Lehet letölteni további clipartokat meg háttereket... Nézd meg őket, nagyon jók vannak! :))

2011. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!