Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 13-14 évesek mit kértek...

13-14 évesek mit kértek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Vagyis szerintetek mire van szüksége egy ilyen korú leánynak?
2011. dec. 1. 15:17
1 2
 1/18 anonim válasza:

ez a kérdés engem is érdekel. elmondhatom nekem mikkel kareszre (13 L) de ilyet senki nem kér. xXD


legtöbször:

laptop,teló,mp4..... sztem kicsit "szánalmas"

2011. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

én is 13/L vagyok csak érdekel hogy a mi körünkben ki mit kérne..

én pl nem rég kaptam okos telót ezért most csak ruha a mániám:D

2011. dec. 1. 16:30
 3/18 anonim válasza:
14/F én tavaly kaptam okostelót,most idén karira,előreláthatóság semmi nagy igényem nem lesz.
2011. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Kalasnyikovot.
2011. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A szüleim szemétkednek, és nem kapok szgépet. Se telót. Pedig okat keresnek, és van pénzünk, de nem veszik meg.

:(

:(

:(

:(

:(

:(

:(

2011. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Utcsó vok, kimaradt.

Számítógépet pontosan 2008.Április óta kérek, most leszek FEBRUÁRBAn 13 éves.:)

2011. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
értem talán nem jól tanulsz? =/
2011. dec. 1. 18:44
 8/18 anonim válasza:

Hmm ez egy jó kérdés XP

De azért eltérnek azok dolog hogy mit kérünk, mit szeretnénk, de leginkább az hogy mit kapunk. XD

Amúgy természetesen mindenki azt mondaná, hogy okosteló, hiper számítógép, laptop, esetleg a szerényebbek fényképezőgép. Én tavaly kaptam fényképezőt okostelót pedig szülinapomra(igaz bár már 3 hónapja, még nem vettük meg XD) számítógép, laptop, nem lenne rossz, laptopunk már van, de a bátyám elviszi az egyetemre, igaz az övé.Nekem mondjuk elég nagyok a kívánságaim általában, mert ehhez szoktam hozzá *kicsit beképzelt* jelen pillanatban rákaptam az óriás plüssre, úgyhogy egy ilyet mindenképp szeretnék.Amúgy nálunk mivel már csak 1 gyerek van a családban, mi csak pénzt kapunk :D általában apám karácsonykor :

pénztárca --> két 20.000 --> boldog karácsonyt... és letudva xD hát igen nálunk a család ilyen állat, de hát ezek a gének ilyenek :D hát kicsit hosszú lett, de én csak regényt tudok írni válaszként mindig xP

2011. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
amúgy 14 / L ez lemaradt :)
2011. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2011. dec. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!