Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ez nem "sértő" ajándék?

Ez nem "sértő" ajándék?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek egy kis tükröt szeretnék adni. Szereti festeni magát és suliba is néha megnézi magát, de az enyémet kéri el. Arra gondoltam veszek neki egyet (nem csak ezt). Szerintetek nem "sértő"?
2011. dec. 1. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sértő. :) Inkább figyelmes, hogy észrevetted hogy valamije hiányzik. Ezt legalább tudja majd használni is, nemcsak félreteszi a polcra. :)
2011. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem, sőt ha tényleg annyit nézegeti magát, örülni is fog neki
2011. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne sértő?Én örülnék neki ha nekem nem lenne és valaki venne nekem. Jó ötlet
2011. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet,olyant vegyél neki,ami összecsukható.
2011. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sértő?? Végre egy értelmes ajándékötlet a sok nagyon egyedi fényképalbum meg kézzel készített porfogó után :)
2011. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jujj, de jó hogy ezt mondjátok!! ^.^ Köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 1. 18:29
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem is jó, ha pl kicsit nagyobbat veszel akkor akár a szélét kiis díszitheted pl üveg festékkel festesz rá valamit, vagy hasonló :)
2011. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

sőt,ha fésülgeti is magát,van olyan ami összecsukhatzó,egyik oldal fésű,másik oldal tükör


[link]


[link]

2011. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon fog neki örülni, hogy lesz magának is egy, és nem kell tőled kéregetnie. lehet olyat venni ami szétnyithatós, és a másik oldalán meg van egy fésű.
2011. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem néztem az előző választ, de én is olyanra gondoltam, valami jó kis színben. dm-ben rosszbannban 100 ft osban vehetsz.
2011. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!