Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek jó ötlet ez egy...

Shai-Hulud kérdése:

Szerintetek jó ötlet ez egy lánynak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, a barátnőm hátha örülne néhány ilyen darabnak.


Szeretném meglepni, de én nem nagyon értek az ilyen csajos dolgokhoz. De ez jól is néz ki, meg jól hangzik legalábbis így leírva.


Van valakinek már ilyen, és milyen tapasztalataitok vannak ezzel?


[link]

Nem túl intim ajándék ez 3 hónap után?


2011. dec. 2. 02:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy vállfa miért lenne intim ajándék? Egyébként szerintem tök hülyeség. Én biztos nem örülnék neki.
2011. dec. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3000ft?megőrültél?
2011. dec. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pfuj ne:D
2011. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Ha én kapnám, akkor örülnék neki, csak ennyit tudok mondani. :) Szerintem egyáltalán nem intim ajándék ez.

19/l

2011. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem kéne. felesleges egy ilyet venni neki. meg főleg ennyi pénzért. én nekem nem tetszene szerintem nagyon csúnya. inkább vegyél neki egy pólót. annak jobban inkább jobban örülne egy lány. newyorkerbe néz körül 3ezrekért vannak jó pólók.
2011. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szép ez a vállfa, nem találom intimnek, csak drágának... :)
2011. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát ahhoz képest, hogy a bioboltban egy illatpárna több mint 1600 forint, nem is olyan drága.


Pólót nem akarok neki venni, mert egyrészt van neki jónéhány, meg azt minden sarkon lehet kapni.


Ez legalább valami különlegesség. Gondolom nem minden hálószobában találni ilyet :-)

2011. dec. 2. 12:58
 8/17 anonim válasza:
nneeeeeeeeee .kerlek neeeeeeeee
2011. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hehe... Annak akinek nem tetszik a fodros szélű fehér, találtam másfélét is! :-DD

[link]


Domináknak meg bőrből is van :-P

[link]

2011. dec. 2. 15:34
 10/17 anonim válasza:
Az én baránőmből kiindulva (ő ilyesmit kért tőlem a születésnapára) örvendene neki, főleg ha szereti a csajos dolgokat.
2011. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!