Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Te mit vennél karácsonyra...

Te mit vennél karácsonyra szüleidnek, akik nagyon-nagyon szegényesen élnek?

Figyelt kérdés

Sajnos tényleg egyik hónapról a másikra élnek , sokszor a rezsire is alig telik, és arról nem is beszélve, hogy ennivalóra sem mindig.

Ahogyan tudok segítek rajtuk....mit vennétek nekik?


2011. dec. 2. 14:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
94%
Én tartós élelmet,húst,az élethez szükséges dolgokat(mosószer,wc papír)vennék,nekik.
2011. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Én valamiféle bőségkosarat, csomagot állítanék össze nekik.

Ha elegáns akarok lenni, azt mondanám: teát, kávét, kakaót, csokikat, egy csupor mézet, egy rúd szalámit tennék bele.

Amennyiben viszont tényleg nagyon szegényesen vannak, akkor egy-két csomag: lisztet, cukrot, tésztát, aztán olajat, konzerveket, fűszereket.


Rád bízom, melyik a helyzetnek megfelelő!

2011. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
82%
Lehet ,hogy szegények jobban járnának ha a pénzt adnád nekik.
2011. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igen!ezekkel próbáljuk őket havonta segíteni.

2011. dec. 2. 14:36
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Bemennéka tescoba és bevásárolnék nekik.

Cukor,liszta,só,kenyér,tej,felvágott,wc papír..stb ami kell hogy legyen :)

2011. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Egy hetveget valahol, ahova ok nem mennenek, nem tudnak megengedni.
2011. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Én ételeket nem vennék, az tönkretenné a karácsonyukat (segélynek fognák fel, nem ajándéknak).

Vegyél nekik valami olyasmit, amitől egy kicsit szebb lesz az életük az anyagi nehézségek ellenére. Például ha telik rá, akkor egy wellness hétvége jó ötlet lehet. Vagy adj nekik valami apróságot, és pénzt.

2011. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy válaszolt!

Most arra gondoltam, hogy karácsony előtt veszek nekik élelmiszert, és karácsonyra ahogyan az utolsó válaszoló is írta: valamilyen kis ajándékot kapnak, és hozzá pénzt.

2011. dec. 2. 15:03
 9/15 anonim válasza:
100%
A pénznél talán kicsit elegánsabb lenne az utalvány. A legtöbb boltban lehet venni, a tescoban is pl. Kisebb címletűek lennének praktikusak. Tehetnéd ajándékkosárba mindenféle jóval.
2011. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Utolsó válaszolóval értek egyet. Az utalvány nem olyan megalázó és így legalább arra költik, amire leginkább szükségük van.
2011. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!